Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan fél éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fél éve vagyunk együtt a párommal, miert van ez?

Figyelt kérdés
Szoval ennyi ideje vagyunk mar egyutt, de egyszeruen nem jutunk elorebb, nem erzem hogy igazan szeretne. Korulbelul 1,5-2 hetente latom par orara. De akkor sem az a "ugy vagytam mar rad" tipusu a helyzet. En nagyon szeretnek vele tobbet talalkozni, es mar kezdek nagyon lehangolt lenni emiatt. Masik varosban lakik de alig 10 perc az ut.
2015. jún. 23. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓ az ilyen hagyd! Felejtős.
2015. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert nem igazán szeret?
2015. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Probaltam vele errol beszelni, de mindig veszekedes a vege. Az egyetlen "baj", hogy en szeretem :(
2015. jún. 23. 19:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi majd találsz mást.
2015. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress,és találsz olyat akinek fontos vagy,akit szeretsz,és aki tényleg szeret.
2015. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te ezt így bírtad fél évig?
2015. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 omba ***** válasza:

Én se látok ebben boldog, közös jövőt.

Nem is vagytok együtt, ha jól megnézzük.

2015. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindig remenykedtem abban, hogy ha mindent megteszek, ereztetem a szeretetemet, akkor kozelebb kerulunk es egy ido utan magatol kialakul, hogy tobbet akar velem lenni. Sajnos en is igy vagyok vele, es nagyon faj :(
2015. jún. 24. 09:34
 9/10 omba ***** válasza:
Értem ezt, de hát ha fél év alatt 10 naponta pár órát érsz neki... akkor nem kölcsönös ez a szerelem.
2015. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem szeret, ezek a közöny jelei. ha valaki szerelmes, az pont nem így viselkedik. Ráadásul kifogása se lehet arra, hogy nem találkoztok, mert 10 perc az út, ennél sokkal nagyobb távolságokat is túléltek már kapcsolatok. lehet, nem ő az igazi.
2015. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!