Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok külföldre akarna menni dolgozni huzamosabb időre?

Figyelt kérdés
Barátnőm fejébe vette, hogy kimegy óceánjáróra külföldre pincérnek, ami azt jelenti, hogy 8 hónapot lenne kint és 6 hetet itthon, utána megint kimenne, és ez lenne folyamatosan.Én viszont nem akarok kimenni vele, ti szakítanátok?Nem is szeret ha inkább kimegy, mint hogy velem maradjon?Inkább ezt választja mint engem, mert így elveszít.
2015. jún. 23. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hónap nagyon sok,és hogy ez folyamatosan így menjen.Nagyon eltávolodnátok.Szakítanék inkább.
2015. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vele tartanék.
2015. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz kimenni?
2015. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Nálunk most úgy néz ki, a párom kimegy külföldre, mert kapott egy lehetőséget, de mivel csak villanyszerelőket keresnek, így csak ő megy. Igaz korábban is mehetett volna máshova, de inkább maradt miattam is. Támogatom, mert tudom szeretné és jobban is járunk anyagilag. Mi már több, mint 3 éve vagyunk együtt és együtt is élünk. Úgy vagyok vele, ennyit ki lehet bírni, bár más lenne a kint töltött idő és az otthoni is, meg anno is távkapcsolatban voltunk és azt is kibírta a kapcsolatunk.

Ha úgy alakulna én is mennék utána idővel, ha nem, akkor meg úgy is visszajön és építjük tovább a közös jövőnket, mint ahogy eddig is.


Ez szerintem csak rajtad áll, mit szeretnél, te tudhatod mi az, ami még számodra elfogadható. Gondold át és dönts úgy, hogy azzal együtt is tudj élni. De amúgy fura a felfogásod, ettől még nem kéne szakítanod, bár te tudod.

N

2015. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!