Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más igyekezné magát túl tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más igyekezné magát túl tenni a dolgokon és adna esélyt a kapcsolatnak vagy várna, hogy a másik jóvátegye?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy,ha én csináltam valamit ezerrel tepertem (sajnálom feliratú süti, megtettem, amiket kért pl. hangfelvétel készítése lakótásri beszélgetésről stb..) Ha a párom vétett valami, max egy tábla csokit kaptam és egy bocsit, pedig kérdeztem tőle,h szerinted komolyan elintézhető ennyivel? Aztán vártam,h valamit ő tegyen, de nem tett.. Mint,ha nem lett volna semmmi..

Ilyen téren biztos vagyok benne, hogy én mindent megtettem azért,h ne haragudjon túl tegye magát, párom viszont abszolút nem. Most ő azon a véleményen van, hogy minek a múltban vájkálni? Megbeszéltük többször.. Stb. Nekem itt konkrétan az fáj, hogy nem kaptam azt vissza, amit adtam.. 4 éves kapcsolatról van szó.. Van ami több éves dolog.. S csak vártam,h tegye jóvá..



2015. jún. 23. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnék arra, hogy bármit is jóvátegyen a másik. Vagy el tudom fogadni úgy, ahogy van, vagy nem. Utóbbi esetben szakítok. Nem is tudnék rá ugyanannyi tisztelettel nézni, ha meg kéne alázkodnia előttem. Egy normális bocsánatkérést nem tekintek annak, de az ezerrel teperés nem fér bele.
2015. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem sok különbséget látok egy süti és egy tábla csoki között. Szerintem a párod is próbálta jóvá tenni a dolgokat, csak neked nagyok az elvárásaid, kb azt várhatod, ha valami rosszat tett, egy új Maseratival kérjen bocsánatot, vagy nem tudom.

Általában a normálisabbak azzal is beérik, ha őszintén bocsánatot kér a párjuk.

2015. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A süni elég gáz... Szerintem felnőtt embereknél meg kell beszélni a problémákat, javítani azt, amit kell, és tovább kell lépni.


Amit te csinálsz az gáz. A srác helyébe már kidobtalak volna a nyávogásod miatt.

2015. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha ő nem várt volan el tőlem iylen angy dolgokat, nekem is elég let volan egy normális bocsánatkérés.. (Valamely esetben, ehhez is hosszabb vita kellett..) Megkérnék mindenkit,h ne értse félre.. nem akarom a párom keni az egész párkapcsolat elromlását, én is hibás vagyok, de úgy érzem ezen a téren ő abszolút nem tett le sokat az asztalra..
2015. jún. 23. 22:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Illetve 2. a sütit pl. azért kapta, mert 69. közben véletlenül orrba rúgtam... Napokig hozzá se tudtam szólni, mert lerázott stb.. Ha hozzá értem, szinte ellökött.. Útólag látta be,h ó tényleg véletlen volt, sajnálja.. De ehhez nekem több bocsánatkérő sms-t kellett küldenem, sajnálom feliratú sütit készíteni.. Egy balesetért...
2015. jún. 23. 23:02
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

Mást is így patikamérlege teszel?

Mellesleg valszeg nem azon ment tönkre h nem ugyanúgy kértetek bocsánatot. Hanem mert h ennek ellenére mégsem tudjátok elengedni a sérelmeket és az egészhez hülyén álltok hozzá.

2015. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A csávód is egy sértődős nyomorék. Tévedtem, ne menjetek szét, egymásnak vagytok teremtve.


Amúgy arra nem gondoltál, hogy a nyomoréknak imponál, ha tepersz érte? Próbáld meg leszarni, ha durcázik, sokkal vidámabb életetek lenne.

2015. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!