Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a világ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a világ legszemetebb nője?

Figyelt kérdés

2 éve van kapcsolatom, de a barátom lélegezni enm enged egyedül úgy fest, szakítás lesz. Van egy fiúismerősöm, neki meg a barátnője egy ideg, ha megtudja, hogy lányokkal találkozik.

10 perccel később értem haza, mert beszélgettem a sráccal. A barátom ma éjszakás, de azóta milliószor keresett, hogy hol vagyok, mert szerinte otthon kéne kukulnom egyedül, és nem beszél velem.

Holnap megbeszéltük, hogy nem megyek suliba munka után, mert a sráccal találkozom csak barátilag, nem akar egyikünk se semmit a másiktól, ő boldog kapcsolatban él, én meg majd elleszek magányosan.

Vasárnapra hívott engem, a barátomat, a barátnőjét és a kollégáit a városba beülni valahová, a barátom nemet mondott, és megmondta, hogy ha el merek menni, kihajít az utcára. (övé a lakás)


Tényleg igazi szemétláda vagyok?


2015. jún. 23. 22:04
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Jah, holnap se ketten leszünk, hanem még ismerősökkel
2015. jún. 23. 22:04
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Úgy olvastam legszebb:)
2015. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem itt már nincsen semmilyen kérdés. Tudod h mit kell tenned.
2015. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Kell egy bizonyos érettség ahhoz hogy ismerősök, barátok eltudjanak menni valahova együtt a párjukkal,féltékenység,idegesség nélkül úgy hogy a haverok és az ő párjuk is ott van.
2015. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
21%
Elképzelhető, hogy rád van mozdulva ez a haver srác, és direkt társaságot is körít mellétek, hogy ne legyen ennyire feltűnő ez. Mivel társaságban is jól el tudtok lenni, poénkodni, ha beleszeretsz sem szólhat a párod majd rád, mert azt mondod neki: nem tehetek róla, a társaságban magával ragadott a srác. Minden cssak egy barátsággal indul...
2015. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem akarunk semmit egymástól, gyönyörű barátnője van.
2015. jún. 23. 22:12
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

igazából mindegy hogy most kivel is találkoztok.

A lényeg a vége, hogy fenyeget téged és elég dúrván....

"ha el merek menni, kihajít az utcára"


Másképpen sakkban vagy tartva, pofa be szopjál vagy mehetsz köbö ennyi. Neked ez kell?

2015. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nincs hová mennem
2015. jún. 23. 22:13
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Ja,ezt használja ki hogy nincs hova menned,ezért parancsolgat.Hát te tudod,de találj ki valamit hogy szabadulj ki ebből a börtönből minél előbb.
2015. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy.. A barátod nem normális. Én egy perccel sem maradnék tovább. Bár nem is hagytam volna idáig fajulni a dolgot, már rég kidobtam volna.
2015. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!