Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezt a képet, így, elküldöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt a képet, így, elküldöm egy fiúnak, mit fog neki sugallni?

Figyelt kérdés

Ti mit vennétek le ebből a képből?


[link]


2015. jún. 24. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan? Semmit.


Kicsit olyan hangulatu mint az okoslany a meseben, aki vitt is ajandekot a kiralynak, meg nem is ... azaz ... meg is mutatod magad, meg nem is ... kuldesz is kepet magadrol, de mivel semmi nem latszik ezert valojaban nem is.


En is kerdezhetek valamit? Miert nem kuldesz rendes es jol lathato kepet? Mit akarsz elerni, avagy milyen szandekkal kuldesz csak keptoredeket? Csak jatszani akarsz? Pajkoskodsz? Talanyoskodsz? Szegyeled magad?


Miert ilyen kepet kuldesz?

2015. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Azt h szereted a dákót.
2015. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem szexi :) Bar en lany vagyok :D
2015. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ebbol a kepbol csak az latszik, hogy 13 eves lehetsz, szemuveges, csupa pattanasos a homlokod es ossze van nove a szemoldokod :)))
2015. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

azon kívül, h max egy 16 éves átlag tini (átlag stílus, átlag selfie) vagy semmit!

30F

2015. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez egy elég semmilyen kép
2015. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt venném le, hogy szeretnéd ha kigombolná rajtad a ruhát :) félig nyitott száj, mesterséges kigombolás tipikus testbeszéd :)
2015. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ismeretlenként küldenéd, netes ismerkedés keretében, akkor azt gondolnám, egy csinos lány, aki tartózkodó, még nem akarja teljesen megmutatni magát. Szerintem szimpi hozzáállás, nagyon örülnék, ha ilyet kapnék valakitől.


Ha ismerősként küldenéd, akkor nem érteném, mi a rákot akarsz vele, vazze.

2015. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy beraknám a farkam a szádba.
2015. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a srácnak mit fog sugallni, de nekem azt sugallja, hogy kislány létedre rossz kategóriába írkálsz.
2015. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!