Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálok mindent, szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálok mindent, szeretnék változni mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy rendkívül érzékeny ember vagyok nagyon sok minden elégégé padlóra tud küldeni és nem tudok szabadulni az érzéstől.


A páromnak tényleg vannak hülyeségei meg éri ő is a pénzét de mikor belátja hogy hibázott és próbál békülni egyszerűen nem birok megbocsátani



próbáltam hogy elnyomom magamban az érzést és egyszerűen elfelejtek mindent

de nem megy ott van legbelűl és kattogok az egészen


mit tehetnék ez ellen?



2015. jún. 24. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz úgy segíteni, hogy nem írsz konkrétumot. Miket csinál?
2015. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

pl: mikor össze jöttünk megkértem hogy nem érdekel kivel hova megy csak irja meg (most csak hétvégente tudunk találkozni gyakorlat miatt általában meg folyton együtt vagyunk)

ennek ellenére fojamatosan órákra eltünik nem ir semmit én meg várok rá


nagyon sokat titkolózik mindent harapofogóval kell kihúznom belőle egy ideig ezt megértettem de már lassan 2 éve vagyunk eggyüt éss nem tudom egyszerüen hova tenni mikor valami felidegesíti nem mond semmit (eléggér hirtelen harag)


próbál engem nagyon megváltoztatni és ezt sem értem miért apródolgokban pl ( többed engedjem ki a halyam,stb)

és ezt se tudom hova tenni


meg ha ő elmegy inni nélkülem az nem baj de ha én nélküle az már igen



meg ilyenek

valahol megértem őt mert félt és eléggé durván dobta az előző barátnője de már lassan 2 éve vagyunk eggyüt


am én 19 éves lány vagyok

ő 21 éves

2015. jún. 24. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezzel kezdem, de kérlek kapcsold be a számítógéped helyesírás ellenőrzőjét!


Úgy látom, hogy mindkettőtöknek megvan a maga sérülése. Nincs ez így jól! Persze mondhatnánk, hogy folt a zsákját, de attól még nem lesz a párkapcsolat boldog.

Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol a barátnőmből úgy kellett mindent kihúzni fogóval és persze akkor jött az, hogy faggatom, meg erőltetem, meg egyéb dolgok válaszként. Neki is volt olyan dolga, amit nem vallott be, hogy merre jár. Végül kiderült, hogy egy tök ártalmatlan dolog (edzések voltak), de addigra már teljesen kikezdte a bizalmamat ez (és egyéb húzásai). Pár évvel később vége lett, egyszerűen kisétált.

Sajnos csak egy tanácsot tudok adni: lépj ki ebből a kapcsolatból!

2015. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a választ
2015. jún. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!