Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok csinálni a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni a beteges féltékenységem ellen?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt. Folyamatosan féltékeny vagyok. Szinte minden nap felhozom a témát, hogy ígérje meg, hogy soha nem csal meg meg ilyenek. Mindig rákérdezek, hogy ha arra kérném, hogy mutassa meg mondjuk a Facebookját megmutatná-e? Azt mondja igen. Ennek ellenére folyamatosan féltékeny vagyok és félek, hogy rá fog menni a kapcsolatra. Sokszor aludni sem tudok mert azon jár az agyam, hogy nem e flörtölget mással. Egyébként nagyon valószínű, hogy ez a dolog anyám miatt van mert mikor kisebb voltam egyik nap ezzel, másiknap azzal a hapsival volt..

Köszi a válaszokat előre is.


2015. jún. 24. 10:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát magyarul nem tudok megbízni a barátnőmben. Ez ellen mit tudok tenni?
2015. jún. 24. 10:02
 2/4 anonim ***** válasza:

valahogy én is így érzek, ugyan még nem a barátnőm a lány, akivel ismerkedek (csók már volt), de már előre félek, hogy megkörnyékezik, mert bomba egy csaj, az biztos...


hogy mit lehetne ellene tenni? szeretni kell a barátnőd, és küzdeni kell azért, hogy ő is hasonlóan szeressen téged és akkor meg fogsz nyugodni, ebben biztos vagyok

szóval igazából rajtad múlik, hogy meg fog e csalni, ha megteszi, akkor nem szeret eléggé, ha nem teszi meg, akkor boldog veled és szeret

2015. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fegyelmezd magad....

ez nagyon kiábrándító tud lenni.

Voltam én is így... millió energiát elb_sztam rá, most meg velem ilyen néha a párom...

kinyitnám az koponyámat is, hogy ott nézzen szét, - sehol senki. Ő is mondja, hogy rossz ez neki, meg az eszével tudja, hogy semmi baj.

2015. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedd össze a tökeidet. Gáz vagy, egy komplexusos, önbizalomhiányos rinyagép. Ne ríjá, gyúrjá!
2015. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!