Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom féltékeny ha ramirna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom féltékeny ha ramirnak facen mas pasik amit elhiszek. A többi lenn. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 10:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak hogy nézegeti a messengeremet hogy kik irkálnak és meg említi hogy nem ez az első hogy ramirnak de mondtam neki hogy nincs jelentősége.
2015. jún. 24. 10:52
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Dobd ki az ilyen elmebeteg betegesen féltékeny pasit
2015. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak hogy ő Sosem mutatja meg hogy kik ielrkalnak neki meg van hogy előttem is facezik mikor nala vagyok meg mas nőket likeolgat a képüket akik szebb nalam .Én Sosem említem meg neki ezt meg nem szoktam megnézni a messengerét sem.
2015. jún. 24. 10:55
 4/9 A kérdező kommentje:
De mondtam neki hogy letörlöm akik nyomulnak de mondta hogy nem kell.
2015. jún. 24. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Betegesen féltékeny, aki nem bízik benned. Soha sincs jó vége az ilyennek.
2015. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dobd a fiúdat, töröld le magad az fb-ről. Lehetőleg a valóságban élj! xd
2015. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan flörtölsz is velük.


---


l = 16 cm

d = 4,5 cm

2015. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat de mikor felkeltem látta hogy reggel fenn volt facen és kérdeztem hogy kerestek mondta h nem meg csak az sms-t nézte meg hogy nem jött e mé de nem mondta hogy reggel fenn volt facen meg halottam hogy irkált telóján .
2015. jún. 24. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy ezt vagy azonnal hagyja abba, vagy fel is út, le is út a következő alkalommal, hogy rajta kapod, hogy nőkkel chatel, szép nőket lájkolgat...

És tartsd is be!

2015. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!