Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a párommal, hogy a gyerek előtt ne veszekedjen, üvöltözzön?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy mindenen felidegesíti magát és féltékeny mindenkire. A hétvégén is kiborult,üvöltözött velem,Én voltam a szemét k..va.....a lassan 3 éves lányunk meg ezt nézte,hiába szóltam neki,hogy fejezze be és ne előtte csinálja. Meg sem hallotta!!! A lányunk meg sírt és azt hajtogatta,hogy "csönd", "apa fejezd be", "apát nem szeretem", "apától félek". Volt,hogy fel rúgta a babacenterét,mert ideges volt.

Egyébként szereti a lányom az apját csak nem szereti, ha az apja veszekszik.


2015. jún. 24. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Egy ilyen állattal soha nem fogod tudni megértetni. A düh meg a farka az Isten az életében, meg talán a pénz. Szarik rátok. :(


---


l = 16 cm

d = 4,5 cm

2015. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 menta34 ***** válasza:
23%
több szex?
2015. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha eddig nem érdekelte a gyerek jelenléte,eztán sem fogja. Lehet hogy hamarosan tetlegeségre is ragadtatja magát. láttam nem 1-2 ilyet. Gondolold át az életed,és a jövőd. Nem minden férfi ilyen. Pl,engem még soha nem hallott senki kiabálni,vagy hangosan beszélni sem. Gondold át,és ha úgy döntesz,kezd el keresni a lehetőséget,mert vele nem vagy,és nem is leszel boldog. A lányod életéről,és nyugalmáról nem is beszélve. xx/ F
2015. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy férfi a bánatát,vagy italba,munkába,vagy távollétbe, folytja. De vannak olyanok is akik nem tudják feldolgozni a rossz dolgokat. Amikor a férj üvöltözik, általában van miértje! Ott kell keresni a problémát. Ha azon nem tudsz változtatni akkor külön utakra kell mennetek. Nem szabad a gyerekeddel takarózni, mert ez a lányod egész életére hatással lesz a későbbiekben.
2015. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mumusan ***** válasza:
68%
Ha még szereted, akkor írasd be indulatkezelésre. Ha erre nem hajlandó, akkor lécelj le.
2015. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megértetni valamit egy majommal????

Volt nekem 3 éves lányom, - nem is egy - hát elképzelni nem tudom, hogy előttük így viselkedtem volna

2015. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy eleve agresszív, vagy pszichés beteg (ez utóbbi van a családunkban), egyik esetben sem fogod tudni megértetni vele, én lelépnék, mielőtt a gyerekben kárt tenne.
2015. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha valaki egyszer képes valamire, utána is meg fogja csinálni, vagy csak még rosszabb lesz. Amúgy ha magától nem jutott eszébe, hogy egy három éves gyereket nem kéne ilyesminek kitenni, akkor reménytelen. Számomra abszurd, hogy ezt egy felnőtt embernek el kell magyarázni.
2015. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!