Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy olyan ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan ronda embernek mint, Mick Jagger, miért volt már olyan sok nője? gusztustalan ember

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Talán, mert ge*i gazdag és ismert? De ez csak egy tipp :)
2015. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fúj ,de bazki ránéz az ember és elhánya magát
2015. jún. 24. 13:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint amiért Andy Vajnának. Én a helyében megszívatnám egyszer az asszonyt, hogy eljótékonykodtam vagyonom 99%-át, vajon mit szólna? :D
2015. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Milyen mázli, hogy az embereknek különböző az ízlésük :)
2015. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
a nők a külsőre vagy a belsőre mennek. a belsőt értsd úgy mint a pénz.
2015. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
és gondolod nem fizetett a nőknek? de hogy nem lásd andy vajna
2015. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Azért az túlzás rám nézve, hogy elhányom magam tőle. Simán bevállalnék egy olyan srácot, aki úgy néz ki, mint ő nézett fiatalon. Oké, persze azóta öregedett pár évtizedet, de pénze attól még van egy "kevés", szóval amelyik nő luxust akar, annak ez igazán nem jelent akadályt.
2015. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Jo pasinak lenni nem szepfiut jelent, nem nyalgombocot jelent, nem divatnyulat jelent ... alice cooper, mick jagger, billy idol mind ronda allat, meg is a vilag legjobb noit vegigdugtak. Nem a penzukert, hanem mert mind tokos es jo pasi. Egy ferfinek csak egy fokkal kell jobban kineznie az ordognel - meg a mondas szerint is. Ferfinek lenni nem azt jelenti mekkora pozer!
2015. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Mindenki más ízléssel rendelkezik tudod, csak hogy mondjuk az én kedvenceimet említsem: Michael Jackson, Marilyn Manson. Mármint nem a zenéjük tetszik, se a pénzük, hanem ahogy kinéznek.

Mick Jagger szerintem nem nézett ki rosszul sose.

Jelenlegi párom meg a fiatal Mr. Bean-re hasonlít, és nem, nincs pénze, se kocsija, se lakása. Azért szeretem mert jobb ember bárkinél akit valaha ismertem. Szerintem ez milliószor fontosabb mint a külső.

2015. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem abszolút bejönnek azok a pasik, akik markáns arcúak, még ha nem is feltétlenül közelítik meg a tipikus szépségideált. Sikertől és anyagiaktól teljesen függetlenül. Ha például egy Mick Jagger-típusú férfi próbálkozna, nagyon jó stílussal és személyiséggel, akkor elolvadnék.
2015. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!