Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
Párom és munkatársai együtt járnak kocsival dolgozni, és van egy új lány náluk, aki szintén velük jár most és engem nagyon zavar, mert féltékeny vagyok rá. Állandóan szívatom vele a párom, nem bírom ki, hogy ne, de félek , hogy épp így fogom felhívni rá a figyelmét. Bár azt mondta nem tetszik neki, mert csúnya. Mit csináljak, hogy befogjam a szám és ne érdekeljen?
2015. jún. 26. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél erőt magadon, mert nem normális, amit művelsz.
2015. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért is?
2015. jún. 26. 11:03
 3/18 A kérdező kommentje:
Talán te még sosem voltál féltékeny?
2015. jún. 26. 11:03
 4/18 Kései Sirató ***** válasza:
91%
Ha intelligens vagy, akkor nem mutatod ki a féltékenységed. Tépd a fejed egyedül, de ne lássák! Ha felvállalod, akkor azzal nyiltan "kimondod", hogy értéktelen vagy és rosszul érzed magad. Ezzel szerinted nő az értéked? Jobb lesz a megítélésed? Lásd be, hogy nem! Menj el egy pszichológushoz, ha egyedül nem tudod megoldani ezt a helyzetet!
2015. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jóóó, igazatok van, de azért ne állítsatok be légyszíves elmebetegnek :/
2015. jún. 26. 11:26
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Ezek szerint akkor nem sokra tartod magad, semmi onbizalamad nincs. Ennyi erovel barkire feltekeny lehetnel az utcan. Azt tedd, hogy renbeteszed magad lelkileg, mert ha igy folytatod egyedul maradsz, es nem a masik csaj miatt, hanem magad miatt.
2015. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Kizárólag az önző emberek betegsége,beteges birtoklási vágy,a társad nem a tulajdonod,így semmilyen módon nem uralkodhatsz felette az érzelmeit meg végképpen nem irányíthatod,túlértékeled magad de felhívnám a figyelmed arra hogy semmivel sem tudsz többet adni neki mint bármelyik másik nő sőt..addig szívod a vérét ameddig besokal és szépen levarrja azt a lányt te meg majd nézel bután.felületes érzelmi viszonyod ékes bizonyítéka a bulváros párom szó használata,párja a zokniknak van nem embereknek.
2015. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

De, voltam féltékeny, bár nem ennyitől, hogy egy kocsiban ül a párom egy nőneművel. Éretlen, önbizalomhiányos voltam, és az akkori pasim nem volt épp a hűség mintaképe.


Ettől még továbbra sem normális, amit művelsz. Mit gondolsz, hogy 3 kolléga közt ráugrik a pasid a hátsó ülésen? Kicsit több méltóságot magadnak és a párodnak is...!

2015. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Kerdezo, mond mar meg ki allitotta, hogy elmebeteg vagy?
2015. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

7-es erdekelne a parom kifejezes helyett mi felel meg a te ertekrendednek?

Tenyleg kivancsi vagyok.

2015. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!