Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret engem vagy egyoldalú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem vagy egyoldalú a kapcsolat? Megfojtom a szeretetemmel és túl sokat várok el tőle? Megmenthető a kapcsolat ha feldobjuk valamivel?

Figyelt kérdés

4 és fél éve vagyok kapcsolatban a párommal.Ő 25,én 23 éves vagyok.már együtt élünk külföldön.Mostanra nagyon sok gond lett közöttünk.Kétszer szakitott velem és az utolsón nem tudok túllépni.mindig a rossz dolgokat látom a kapcsolatban.Az elején minden tökéletes köztünk,mikor összeköltöztünk,vagy mikor külön töltünk pár hetet..aztán pár hétre rá elromlik minden.jönnek a veszekedések.Nekem rajta kivül nem volt még igazi kapcsolatom és nemtudom mi hogy működik egy jó kapcsolatban.

-Nem szokott féltékeny lenni mert megbízik bennem.

Én viszont borzasztóan féltékeny vagyok mert nézegetni szokta a nőket és megjegyzéseket tesz,így nem örülök neki ha elmegy itthonról,sokszor megsértődöm emiatt,főleg ha nem visz magával valahova.rosszul esik ha nem emeli fel a telefont olyankor.

-Megkérdezi milyen napom volt,de mikor elmesélem nem is figyel rám.de ő eldarálja a gondjait.és én végighallgatom.

-nem véd meg sohasem,sőt valamikor másokat véd velem szemben.és azt mondja velem van a baj,ez nagyon rosszul esik.

-Nem tisztel engem,sokszor kiabál velem mert ideges a munkahelyi stressz miatt.én általában nyugodt hangon próbálok beszélni vele

-És elég egoista mert mindig felémkerekedik azt hiszi megteheti hogy kiabál és nem kell bocsánatot kérnie érte mert úgyis elnézem.volt már érzelmi zsarolás is.sokat bántott lelkileg a szavaival.

-Sokszor csak magára gondol hogy ő jól érezze magát nem érdekli hogy én mit érzek hogy fájdalmat okoz e

-van egy hobbija amit betegesen űz és csak annak él,velem meg nem tölt időt.ebben én is hibásnak érzem magamat mert nem változtattunk ezen,ő pl többször próbált kitalálni közös időtöltést,van is ötletünk erre de nem valósitottuk meg,ő változatos programokat szeretne mert unja mindig ugyanazt.

-nekem itt nincsenek barátaim így nemtudok eljárni itthonról,az itteni bulikat sem szeretem,ritkán mozdulok ki.így az életem csak körülötte forog.

-nemtudom hogy a fiatalságának tudható e be, de előnyben részesiti a bulikat és a piálást.ki akarja élni magát,eljárni a barátokkal.elég ritkán sikerül neki így kikapcsolódni és gondolom ebben is hibázok mert nagyon tudok haragudni,nem vagyok engedékeny ezekben.elvárom hogy hívjon,velem is legyen.pedig a munkája nagyon stresszes.regeteget dolgozik,lehet hogy úgy érzi nem hagyom élni és nem adok neki szabadságot én pedig azt érzem hogy nem férek bele az életébe,szeretnék én is fontos lenni neki.

-amikor rájön akkor pedig azt mondja nem vagyok csinos,nőies,igényes,pedig mindig adok magamra

-volt szó a jövőről és nem beszélt rólam ő eldöntötte mit akar,nemigazán tudta velem akar e lenni a jövőben.és még nem látok megvalósitani akarást rajta,él bele a vakvilágba,leragadt egy munkahelyen.én már szeretnék egy két dolgot megvalósitani,a terveink is kettéágaznak mert ő szeretne külföldön maradni,én nem,és nagyon örülnék ha eljegyezne de neki még nem jött el az ideje,nemtudom hogy várjak e rá,mert tudom ez normális ilyenkorban a férfiaknál.de legalább már elkezdtünk gyűjtögetni közösen.legutóbb pedig egy közös nyaralást is lefoglaltunk.

-Mindezen problémákról tud mert beszélgettünk és kértem hogy változtasson,mindig próbálkozott,de csak pár hétig tart.rengetegszer elmondtam már neki.De akárhányszor kérdőre vonom,mindig azt mondja hogy szeret

-de ritkán csókol meg vagy ölel át,mondja azt hogy szeret,felhív mert ő nem az a "szeretetkifejezős" ember én pedig az vagyok,igénylem a törődést.nem én szeretném kérni tőle hanem hogy magától éreztesse velem.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2015. jún. 26. 15:24
 1/4 Mumusan ***** válasza:

Ez annyi indok, hogy magad is tudod a választ. Nem kell ebben megerősítenie senkinek. Ömleng belőled a panaszáradat, és úgy sejtem hogy belőle is.

Ennyi. Gyere haza, itt vannak nyugodt, szerethető, szetetéhes Férfiak.

2015. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit kerestek ti egymás mellett???


Ezek egyike se fér bele egy párkapcsolatba:

"Kétszer szakitott velem

rosszul esik ha nem emeli fel a telefont

mikor elmesélem nem is figyel rám

kiabál és nem kell bocsánatot kérnie érte mert úgyis elnézem.

érdekli hogy én mit érzek hogy fájdalmat okoz e

van is ötletünk erre de nem valósitottuk meg

-nekem itt nincsenek barátaim

de előnyben részesiti a bulikat és a piálást

azt mondja nem vagyok csinos,nőies,igényes

nemigazán tudta velem akar e lenni a jövőben


De akárhányszor kérdőre vonom" - vagy, hát egyik másik megeshet, ha ki is korrigálódik.


Te arra gondolsz, hogy ő lesz a férjed, gyerekeitek lesznek, - neki ilyen meg eszébe se jut.

2015. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ti nem vagytok egymáshoz valók. Ő ráadásul nem is szerelmes beléd.

Valószínűleg soha nem fogjátok igazán boldoggá tenni egymást.

2015. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Mar 2 eves a kerdes, de azert megkerdezem, hogy alakult a kapcsolat? Valtozott valami?

2017. jún. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!