Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gida6 kérdése:

Vajon szeret engem?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve tartok titkos viszonyt egy egyedülàlló férfival,de nem jutunk egyről a kettőre.Rengeteget veszekedtünk,mert folyton próbàltunk szakìtani,hiszen tudjuk hogy ez nem helyes amit teszünk,de nem bìrjuk egymàs nélkül sokàig.Azt mondja nem szerelmes belém,de úgy érzem csak gyàva...nem meri felvàllalni hogy szétszakìt egy csalàdot.

Nem tudom mit tegyek.Én nagyon szeretem!Ha megmondanà,hogy szeret,felvàllalnàm.De lehet hogy csak én beszélem be magamnak...és nincs köztünk màs,csak szenvedély.



2015. jún. 26. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A pasiknak nem kell érzelem a szexhez és neki szerintem ez egy kényelmes helyzet.Szerintem ha ő is úgy érezne, akkor biztosan örülne hogy te vállalnád.
2015. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szóval neki családja van? Gratulálok nektek! Van bőr a pofátokon.
2015. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem neki hanem a kérdezőnek :)
2015. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyikőnk sem akarta,hogy ìgy legyen.A férjemről meg nem tudtok semmit.Annyit hozzà fűznék,hogy nem jó apa,csapnivaló férj,és régen rengetegszer megcsalt.Inkàbb piàlni megy,mint a gyerekekkel foglalkozzon.Legutóbb a kamaszfiamra sìrva talàltam a szobàjàban,mert az apja hónapok óta nem volt hajlandó kicsit kimenni vele focizni.

A szeretőm nagyon rendes ember.Nem a szex a mozgatórugó köztünk.Neki a két év alatt senki sem volt rajtam kìvűl,nem is úgy tűnik mint aki keres màst.De engem sem bìztat...nem tartja tisztességesnek amit teszünk.Nem akar csàbìtóvà vàlni..

2015. jún. 26. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolokodtál már a váláson????

A szerető v. nem szerető ráér utána is

2015. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam.Egyszer majdnem lebuktunk,és a férjem azt mondta öngyilkos lesz.És megöli a szeretőmet is.
2015. jún. 26. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki, bárki öngyilkos lesz, AZ AZ Ő döntése, az ő dolga. Senki másnak nem a hibája!!!

A fenyegetőzés meg a sértettségéből fakad, gyáva ember a férjed, ártalmatlan szerintem.

2015. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!