Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

Bocsi ez lehet h hosszú lesz de muszáj h mások véleményét is halljam erről mert már megőrülök.

Szóval a barátom élete a tánc. Tényleg nagyon szereti és szeretne összehozni eg ütős csapatot de nem jön össze neki.

Mellette dolgozik de azt a munkát nagyon nem szereti.

Nemrég láttam nála fészen h egy csomó úgy egy nap 70, 80 új ismerőse lesz akik mind lányok. Igen dekoratív naagymellű/seggű csajok. Már ez zavart egy kissé, aztán láttam h sorra lájkolgatja őket meg ír a képeik alá h dögös, meg csini vagy, stb. Ez már nagyon zavart.

Szóltam neki h ez meg mi és miért csinálja mire az volt a válasz h a tánc miatt csinálja, de ha engem enyire zavar akkor majd visszafogja magát.

Jó ezt nagy nehezen elfogadtam. Viszont múltkor a kisördög a vállamra ült és mikor egyik reggel elment tusolni ott hagyta az ágy mellett a telóját(ami azért nagy szó mert nagyon dugdossa előlem meg a gépét is) szóval én meg belenéztem és majdnem elájultam h ezeknek az idegen csajoknak irogat. Volt tényleg olyan akinek a tánc miatt írt de azoknak elküldött egy sablonszöveget. Viszont olyan is volt akinek olyat írt h nagyon tetszik neki és szívesen megismerné. Olyan is volt akivel már egy ideje dumálnak és már találkozót is megbeszéltek, sőt olyan is volt h felhívta magához a csajt este filmezni meg masszázsra.

Ez sajnos már nem az első eset és megint tökre kiborultam sírtam, elmondtam neki h ez mennyire bánt és szakítnai akarok mert én nem fogok örökké azon idegeskedni h mikor kivel beszél. Ő váltig állította h csak a tánc miatt csinlja és ő engem szeret azok a csajok a közelembe se érnek. De akkor mi a fenéért csinálj ezt? Múltkor hívott sörfesztre de nem mentem erre azt a másik csaj hívta. Annyira bántanak ezek a goldok és nem tudok mit csinálni ő mindig azt mondja h a tánc miatt de nem tudok hinni neki. Mikor megkérdeztem h miért van az h valakinem a tnccal kapcsolatban ír valakit meg randira hív azt válaszolta h mert nem akarja egyből letámadni..most akkor hogy is van ez?


2015. jún. 26. 17:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
De közben meg lakáskulcsot adott nekem meg azt akarja h odaköltözzek. akkor nem fél h egyszer lebukik ha tényleg fölhív magához valakit és én véletlen rájuknyitok?
2015. jún. 26. 17:57
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"felhívta magához a csajt este filmezni meg masszázsra. "

És ebben mi a tánc?

2015. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az..
2015. jún. 26. 18:02
 4/14 anonim válasza:
100%
Úristen. En mar a kommentelgetesnel kiakadtam volna. Ezt a tanc dolgot csak azert használja fel hogy alibi legyen hogy nyiltan megcsalhasson. Undorító. Es ezt te hagyod? Ha valoban szeret akkor állítsd le es valasszon vagy a tánc vagy te. Ha ugyse sok esélye van akkor nem ertem mit is akar valójában. A masik pedig hogy ha találkoznak akkor mondod hogy te is mennel vele vagy hogy te is ott szeretnel lenni ha találkozik valakivel. Ennyire egyszeru. Ha nem akarja hogy Menj akkor pedig te is tudod hogy miert nem.
2015. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Abszolút érthető az aggodalmad, ha megelégszik veled, akkor nem fog más lányokkal tetszés miatt ismerkedni, és főleg nem fog velük programokat szervezni a hátad mögött. A tánc csak egy kifogás, próbál mögé bújni, de itt azért ennél többről van szó. Én a helyedben hanyagolnám őt egy ideig, amíg rá nem jön, hogy akar-e téged egyáltalán, tervez-e veled hosszútávra, vagy inkább csábítgatja tovább a csajokat szingliként.
2015. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
8%
Kérd meg hogy irja ki facebookra hogy kapcsolatban.
2015. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
ki monja hogy 1 vezérhímmel gyere össze?! akkor viseld a következményeket nem tudlak sajnálni
2015. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki de azt mondta ez senkire sem tartozik.
2015. jún. 26. 18:23
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy birka vagy kérdező, különben az ilyenek meg is érdemlik :)
2015. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A nyers igazság kell? Alibi szöveg a csak tánc miatt csinálja. Rád unt, és kell neki a vérpezsdítés. Ebből félreszex lesz. Egy jó haverom nővérével ugyanez esett meg. Félrekúrt a pasi rendesen.
2015. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!