Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond az, ha egy pasi sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az, ha egy pasi sokszor csúnya, előnytelen ruhában látja a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Nálunk ez a helyzet most. Nagy baj? Mit tehetek hogy ne ábránduljon ki belőlem?

21/L


2015. jún. 26. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem a ruha a lényeg, hanem ami alatta van :P
2015. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
De miért vagy csúnya ruhákban?
2015. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk is kb így van, mivel inkább többet vagyunk itthon, és ilyenkor szeretek az itthoni, kényelmes cuccokban lenni,amik ...hát nem a legszebbek.

Nem volt még baj belőle, és nem is ábrándul ki belőlem,hisz úgyis hamar lekerülnek :D

Na jó,viccet félretéve, volt már rá célzás?Vagy honnan jutott eszedbe,hogy emiatt ki fog ábrándulni belőled?

Én ilyenkor melltartó nélkül, kis aranyos, mackós vékony felsőkben vagyok, rövidnadrágban, vagy csak simán cicanaciban, szerintem ezek csak mégjobban fantázia beindítók :D 19 l

2015. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez fényképek kellenének. De úgy általában igen, kiábrándító. Egy nő attól is nő, hogy otthon is ad magára, tudja hogy mi az ami kényelmes is, de még jól is néz ki benne.
2015. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Aki emiatt kiábrándul a barátnőjéből, az elég nagy gyökér.

Ezzel el is mondtam mindent.

2015. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem itthonnal van a baj. Egy helyen dolgozunk, és a munkaruha borzasztó ronda. Pasikon még egész viselhető, de a lányoknak ugyanaz van, és olyan mint egy csúnya zsák.
2015. jún. 26. 18:55
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

az hogy van barátod azt jelenti igénytelennek kell lenned? mert jajj nem lát senki akkor legyek a pörkölt zaftos pólóba meg az agyonhordott melegítőben?


én otthon is úgy öltözök hogy normális és előnyös ruhákban vagyok

érdekes hogy egy nő erre nem képes

,pont akiknek kényesebbnek kéne erre lennie


igen kiábrándulnék,mert azt látnám hogy igénytelen,tipikus besöpröm a mocskot az asztal alá ott nem látják


stílus

2015. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

ddevastator!

Köszönöm az intelligens hozzászólást,amit priviben küldtél,még nagyobb paraszt vagy,mint gondoltam. Nem fogok ott válaszolni. Az a férfi nem szerelmes,aki így tesz.

És igen,gyökérnek tartom, aki előnytelen ruhák miatt kiábrándul a barátnőjéből,ha az egyébként tiszta, higiénikus magára.

Otthon az ember kényelmesen öltözködik.


Kérdező!

Ne viccelj,munkaruha.

Dolgozni jársz oda,nem szépség versenyre.

Szerintem ne aggódj emiatt,ha a barátod kiábrándul belőled,az nem a munkaruhád miatt lesz.

2015. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A kommentem elolvastad? Itthon normálisabb pólóban vagyok, meg feszülős gatyában, azzal szerintem nincs gond.

Viszont a nap nagyrészében úgy lát, hogy sötét "munkáskék" gatya, ugyanolyan színű hosszúujjú tunika, fehér belebújós acélbetétes cipő, hajháló (amitől folyamatosan zsíros a hajam), nővérmaszk, gumikesztyű (amitől törnek a körmeim és olyan a kézfejem mint a nagymamámé)

2015. jún. 26. 19:05
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha munkaruháról van szó, nem gáz. Máskor legyél igényes és szép és akkor nem lesz gond.
2015. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!