Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatot akar, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatot akar, vagy csak "jól érezni magát"?

Figyelt kérdés

Kb másfél hete együtt vagyok valakivel, legalábbis az én értelmezésem szerint, mivel minden nap beszélünk amikor és amennyit csak tudunk, 3-4 naponta találkoznunk, olyankor is úgy viselkedünk mint akik együtt vannak, csók köszönésnél, kézenfogva megyünk mindenhova.

De tegnap mikor rákérdeztem hogy ez most mi is közöttünk, csak annyit mondott, hogy nem tudja, válaszoljam meg én a kérdést, és utána ennyiben is hagyta a témát. Ez azt jelentheti hogy nem akarja a kapcsolatot, vagy csak kimondani nem akarja ilyen hamar?


2015. jún. 26. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Másfél hét után mit vársz?
2015. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akarta kimondani, hogy jártok.

Inkább így a jó neki, hogy magától mennek a dolgok.

Nem kell mindenek időrendben történnie. Ússz az árral! :)

Egyébként, ha jól érzed magad, akkor mi a gondod?

2015. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másfél hét az még semmi !
2015. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt úgy kéne értelmezned, hogy együtt vagytok, inkább még csak ismerkedtek szerintem. Nekem ebből az jön le, hogy valószínűleg ő is így gondolja, és nem akar semmivel áltatni, amíg ő sem tudja, mi lesz a dologból. Ezt nehéz ennyi idő után megmondani. :D
2015. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!