Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak 1 hete lett távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 1 hete lett távkapcsolat a kapcsolatunkból, de a barátom nem akar minden este írni nekem, mert szerinte "ciki ha folyton a laptop előtt ül" a kollégái szemében. Jogosan haragudtam meg?

Figyelt kérdés
Pláne, hogy nem igényelném, hogy órákig cseverésszen velem minden nap, de egy-egy sornyi helyzetjelentésnek/életjelnek örülnék, ez nem tudom, hol "folyton a laptop előtt lógás". Másrészt a kollegái még csak említést sem tettek ilyenről, szerintem bőven megértenék, hogy napi 20 percet szánna a barátnőjére.

2015. jún. 26. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint én se igénylem a mindennapi kommunikációt, és ezt mindig meg is mondom. inkább csinálok mást és tapasztalok, max máskor hosszabban írok, vagy beszélek. Nem kell mindennap írni 1-2 sort, irtó fölösleges, ha nem történt semmi említésre méltó.
2015. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem jogosan. 2-3 naponta beszélni még teljesen normális. Ne akaszkodj rá nagyon, idegesítő tud lenni.
2015. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát attól is függ mennyire komoly a kapcsolat, de szerintem a mindennapi kommunikáció teljesen alapvető... bár én nem hiszek annyira a távkapcsolatokban, de itt nem csak helyzetjelentésről van szó, mégis milyen kapcsolat az ahol csak annyi a téma, hogy mindenki elmondja mit csinált aznap. Viccelődések, személyeskedések, egyéb általános dolgok hol maradnak..?
2015. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is teljesen alapvető lenne a mindennapi kommunikáció két ember esetében, akik szeretik egymást. Akkor is így csináltuk, mikor itt volt és semmi baja nem volt vele, sőt. De ami idegesít, az az, hogy miért érdekli jobban 1 hete ismert, random kollegák véleménye (amit ráadásul csak ő feltételez) mint a barátnője igényei.
2015. jún. 26. 22:27
 5/8 omba ***** válasza:

A te igényed világos, egyszerű, és érthető.

A kollégák rosszallása meg csak feltehető- pont, ahogy írtad.

Én akkor is írnék, ha vernének érte, - azért, már csak azért is, mert a párom ezt igényli.

(én olyan vagyok, hogy írnék magamtól is, - de az más dolog)

2015. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval ő költözött munka miatt, és Te maradtál otthon?

Figyelj, ne szúrd el. Tényleg baromi idegesítő tud lenni, h mindig a gép előtt "kell" ülni. Akkor is, ha szereted amásikat. Én személy szerint úgy éreztem, h "megfojt" a másik, mert szinte nyugodtan megborotválkozni sem volt időm.

Ő most új környezetbe került, új embereket ismer meg, programokat csinálnak. Hagyd nyugton. Majd úgyis jelentkezik, h beszámoljon arról, hogy érzi magát. Na már mindenképpen napi kapcsolattartást akarsz, akkor is próbáld meg beérni a napi jó reggelt , csókollak, jó éjszakát sms-ekkel. Ne szúrd el. Ne nyaggasd. Inkább számolj egy-egy e-mailben, h Te veled mi törént.

2015. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legjobb barátommal (fiú) is minden nap beszélünk, már lassan fél éve. Ő a munkahelyén nem tud írni, de mikor hazajön rögtön ír. Nem sok a mindennapi beszélgetés.

Fontos hogy képben legyél, hogy mi történik vele, hogy érzi magát stb. Mindig van miről beszélgetni

2015. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, illetve a tanácsokat, de szakítottam, érdekes módon akkor már nem zavarta a kollégák véleménye, meg nem érezte hogy a nyakára nőnék...Elvileg nagyon megbánta, de én a (szerintem teljesen normális és egészséges) igényeimből nem adok alább ennyit, meg nem fogok taktikázni a párommal szemben, hogy "ne szúrjam el". Ezt neki is lehetett volna mondani, hogy figyelni kéne a párjára, mert már késő bánat.
2015. júl. 23. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!