Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?! Szeretem, de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Szeretem, de ez már sok!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a párom nagybátyjával lakik kb 3 hònapja, egy hònapja pedig ebbe az albérletbe jött egy lány aki a barátom egyszer már szexelt is, meg ismeri már kb 4 éve azért jött ebbe az albérletbe vissza mert a barátom nagybátyja megsajnálta a lányt mert most nincs hol laknia. De engem ez nagyon bánt hogy ők lefeküdtek régebben. A barátomnak azt mondta a nagybátyja,hogy zavarja h ott vagyok 3 napokat, ne menjek oda,ezt hallottam a másik szobábol.. A lány látszik nagyon kelleti magát nwki, volt az hogy elmentem wcre kb 10 percre, es a lány az ágyon ült és láttam mikor beértwm a szobába hogy huzza össze a köntösét, és mikor kiment a szobábol azt mondta a barátomank h köszi. A barátom : Szivesen. Én meg már rosszra gondoltam és inkább kiültem a konyhába sírni. Multkor az volt hogy barátom megkérdezte tőlem segítek-e neki főzni, a csaj meg rögtön momdta majd ő szivesen segit. Barátom meg bejött a szobába h de jò h helyette megcsinálja, közbe láttam h együtt csinálták és sokat nevettek.... Nem tudom mit tegyek 20/f 19/l

#Párkapcsolat.fiu.lany.baratsag.szex.szerelem.eggyutteles
2015. jún. 26. 23:56
 1/9 Mumusan ***** válasza:
89%
Kérdezd meg kerek perec hogy most akkor mi van. De szerintem hagyd a turbékolókat, és dobbants.
2015. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk próbáltad már vele megbeszélni, hogy neked ezek rosszul esnek ?
2015. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen tudja is sokszor sirtam, hogy elegem van ebből. Azt mondta a barátomnh szeret és őt is zavarja hogy ott van,mondta a nagybatyjanak ,de azt mondta hogy majd ő eldönti h ki lehet ott. Barátomnak el kell költöznie két hét mulva. De pont ez az albi elött talált egyet.
2015. jún. 27. 00:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Hozzád nem tud költözni?

Keressetek ezerrel albérletet. Addig is kérd meg a barátodat, hogy tartsa a 3 lépés távolságot a lánytól és ne jó pofizzon vele. Feltéve ha veled akarja folytatni.

2015. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tud sajnos hozzám költözni....
2015. jún. 27. 00:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor mennék bele ilyen játszmákba ,meg versengenék a csajjal ... A lábamat többet oda be nem tenném,mivel hogy nemkívánatos személy vagyok,plusz hagynám,hadd vigye a csaj ha tudja,ha már ennyit ér a barátod.
2015. jún. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először ahogy olvastam, azt hittem hogy csak hisztizni fogsz a semmin, de a végére érve igazad van valamennyire. Nem kéne jópofiznia vele, azok után amiket a lány csinál. De ha költözik, oké.. Lehet hogy nem akar tőle semmit, csak nem tudja kezelni és mmindenkivel jóban akar lenni senkit nem akar megbántani, és ilyenkor sok embernél ez úgy jön ki, hogy akit a legjobban szeret de mellette a legbiztosabb a támogatásában, végül őt bántja meg, mert balfäsz ahhoz, hogy felmérje a helyzetet. Szóval még lehet h nincs semmi baj, csak még hülye szegény. Majd látod előbb utóbb. Még ne temesd a kapcsolatot.
2015. jún. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19 évesen eszembe sem jutna ilyen társasággal kínlódni!!! Úgy elmennék, vissza sem néznék! Legyen eszed, hagyd a fenébe őket!Fiatal vagy még, keress normális pasit, neked erre nincs szükséged!
2015. jún. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elhagynám v megmondanám neki vagy elköltözöl vagy többet nem láts
2015. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!