Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Több embertől is hallottam már,hogy egy kapcsolatba a férfinek kell irányítani,de én nagyon nehezen képzelem ezt el.A volt barátom például olyanokat csinált,hogy megbeszéltük hétvégén,hogy találkozunk erre odajött két órával előtte,hogy:"megyünk a barátomhoz vidékre!",vagy amikor beszéltük,hogy elmegyünk túrázni,előre bejelentette,hogy:"ha valami bajod lesz vagy nem bírod nem fordulunk vissza!"

Más kapcsolatba is ez van?


2015. jún. 27. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Jobban kellett volna az oskolában figyelni, és akkor nem maradsz ilyen butácska.

Mondjuk soha nem késő.

2015. jún. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit szólnék?

Az exed csúnyán hülyének nézett.

Mennyi idős vagy?

Hány párkapcsolatod volt eddig?

2015. jún. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MolotovPunk ***** válasza:

Érdekes amit leírtál.Szerintem elég gáz,hogy ő döntött mindenben a jóváhagyásod nélkül.

Pedig egy jó kapcsolatban kell kompromisszumot kötni mindkét félnek.

Nálam ez így működik:Volt mikor én engedtem barátnőmnek és volt olyan mikor ő engedett nekem dolgokat.

2015. jún. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alapból szerintem is a férfinak kéne irányítani, de a te eseted egészen más, ez a barátod szimplán csak egy tahó volt.
2015. jún. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :))))

Nagyon szerettem,és próbáltam toleráns mivel tudom,hogy senki se tökéletes....

Most,viszont itt állok egyedül és sokaktól hallom,hogy minden pasi ilyen bunkó és eléggé kétségbe vagyok már emiatt esve.:( Butának nem tartanak a körülöttem lévő emberek és egyébként én is nagyon kikészültem hosszútávon tőle.Utolsó válaszoló,viszont,arra akkor kíváncsi lennék,hogy konkrétan,akkor mit értesz az alatta,hogy a férfi irányít.

2015. jún. 27. 01:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy ráhagyod a döntéseket, nem próbálod meg irányítani a férfit. Neked is könnyebb lenne így. Ha szeret téged valaki, az nem akar neked rosszat, nem fog olyan döntést rád kényszeríteni ami neked nem jó.

Ez a "ha bajod lesz nem fordulunk vissza" nem irányítás, talán ha eltörik a lábad, ott hagy, ki mond ilyet egy nőnek?

"Nem lesz bajod, mert vigyázok rád, ha valami történik segítek" ezt kellett volna mondani. Te meg ha olyan helyen mentek, hogy szól nézz a lábad elé, meredek lejtőn ha mondja, hogy kapaszkodj belé azt teszed, stb.

Nem akarsz mindent jobban tudni, elfogadod a segítségét, a mindennapi élet dolgaiban. Ilyen amikor egy férfi irányít.

2015. jún. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy épp kinek "kell" irányítani, nem attól függ, ki a férfi, hanem ki rátermettebb. Általában tényleg a férfiak elég tájékozottak és magabiztosak hozzá, de nők között is sokan megállják a helyüket egyedül, ők párkapcsolatban is aktívan részt vesznek a döntésekben, legalább fele-fele arányban. Az irányítás az én felfogásomban azt jelenti, ő a kezdeményező és/vagy kivitelező a legtöbb dologban, a másik fél csak akkor szól bele, ha konkrétan érdekli a dolog, és szeretné, ha az ő véleménye is érvényesülne. Pl. egy utazásnál együtt beszéli meg a pár, hova menjenek, de a pénzügyeket mondjuk a férfi intézi. Semmiképp nem azt jelenti az irányítás, hogy az egyik fél uralkodhat a másikon! Éppen ő vigyáz rá, hogy egyikőjük érdeke se sérüljön. Aki "irányít", az felelősséget vállal a párjáért is, védelmezi, nem pedig rabszolgaként kezeli őt. Amit az exed csinált az szimplán önzés.
2015. jún. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 27. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!