Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kókuszlány kérdése:

Mit tegyek most? Tegnap a párommal veszekedtünk én is mondtam ő is mondta magáét egészen addig míg ő mérgében azt mondta hogy mindjárt megtép.

Figyelt kérdés
Nagyon ijesztő volt mert nem ilyen embernek ismertem meg .után egyből bocsánatot kért mert észbe kapott mit mondott, de bennem él most ez a mondat nem tudom hova tegyem.Tudom azt is hogy az ember mérgében sok mindent mond

2015. jún. 29. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást. Az egyik 19, a másik 1 híján húsz.
2015. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Korábban ilyen nem fordult elő és egyből bocsánatot kért,ez még nem olyan nagy gáz.

Viszont,ha ez sűrűbben előfordul,hogy rondán beszél veled,esetleg tettlegességig fajul,akkor el kell gondolkodnod a kapcsolatotokon.

Ez egyelőre még nem vészes szerintem,nyugalom.

2015. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól olvasom nem tette meg, csak mondta. Mérgében az ember sokszor mond olyat, amit nem gondol komolyan. És utána egyből bocsánatot is kért. Majd akkor problémázz ezen, ha meg is teszi.
2015. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz hasznos a valaszom es ezert nyugodtan lepontozhattok, de csak a sajat velemenyemet tudom leirni, hogy ha "megtepek" egy lanyt veszekedes kozben, azt miert teszem:


Veszekedes heveben tombolnak az indulatok, de ettol meg senkinek nem szabadna atlepnie azt a bizonyos hatart. Ezt mindenki tudja (engem is igy neveltek). Igen am, de mindenkinek mas a habitusa. Amikor a veszekedes atmegy szemetkedesbe, amikor a no mar ferfikent viselkedik es csak fesziti es fesziti a hurt ... en sajnos oda is verek. Mentsegemul szolgaljon, hogy en a ferfiaknak is beverek. Ilyen vagyok. Az ilyen tipusu embernek mint en, nem szokas huzni az agyat. Nem akkor verekszem ha elfogytak az erveim, hanem amikor azt latom, hogy mar semmi ertelme a veszekedesnek. En igy zarom le a vitat es kesz.

2015. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!