Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg témában? Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg témában? Tudnátok segíteni sűrgős

Figyelt kérdés
Egy barátnőm azt hiszi szerelmes vagyok belé,de a legroszabb hogy egy haverjával lekoptatott,és nem csak ez a gáz,hanem most hogy mondjam meg neki hogy én nem is vagyok leszbi,amikor nagy nehezen rá vettem volna magam hogy elmondjam hogy mi jogon terjeszti ezt mérgesen nézett rám

2015. jún. 29. 13:21
 1/9 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen nekem kéne haragudnom ő rá
2015. jún. 29. 13:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekes barátnő... Szerintem ne foglalkozz vele, csináljon, amit akar, majd az idő beigazolja, melyik oldalon állsz :)
2015. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát tudod nekem rossz,mert most erre hogy reagáljak
2015. jún. 29. 13:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy se reagálj, meg se halld! Jobban fogja dühíteni, ha nem foglalkozol vele, mintha elkezded megmagyarázni, hogy mégsem. Szerintem hanyagold is, az ilyet nem igazán nevezném barátnőnek.
2015. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ,ezt tettem,de a barátai furán viselkednek velem,pl.megjegyzéseket tesznek
2015. jún. 29. 13:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszeruen: mivel lekoptatott egy haverjaval (es ez Neked rosszul is esett), most joggal allhatsz a baratno ele es siman mond bele az arcaba, hogy valamit felreerthetett, mert te csak baratsagos vagy vele, de semmi erzelmet nem taplalsz az iranyaba, hiszen heteroszexualis vagy. Megmondhatod neki azt is, hogy a viselkedesevel megbantott es nem volt szep dolog mindezt egy haverjan keresztul intezni, mert egyreszrol most ez a haver is azt hiszi, hogy leszbi vagy, pedig ez egyaltalan nem igaz. Es azt is mondhatod, hogy ha legkozelebb ilyen hulyesegekrol fantazial, akkor azt egyenesen Neked mondja es ne kurtolje szet haveri korben.
2015. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6.Ezt akartam tenni,de 100% még nem voltam benne biztos mi is folyik körülöttem,de amikor elkezdett a barátja beszélni ..rájötttem
2015. jún. 29. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
En siman megmondanam ebben a barati korben, hogy ne szologassanak be, mert semmi alapja nincsen es mindent a baratnod talalt ki ... valoszinuleg azert, mert igen is O erez irantad valamit es ezzel a viselkedessel csak ki akarta probalni, hogy a reakcioid alapjan van-e eselye Nalad.
2015. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,csak hogy én rájöttem hogy ő a biszex,szerintem ezért támadott hátba,és rólam terjeszti ezt
2015. jún. 29. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!