Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti minek neveznétek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minek neveznétek az ilyen embert? Férfiak ti tennétek ilyet?

Figyelt kérdés

17,5 éves vagyok a barátom 22. Másfél éve vagyunk együtt.. a kapcsolatunk elég mélypontokon ment át az utóbbi időben de megtudtuk beszélni a dolgokat. Igazából csak eleinte törődött velem úgy mint ahogy egy barátnővel illik vagy kell.. nem bántam vele maradtam nagyon szeretem. Nem mehettem társaságba nem mehettem fellépésekre nem találkozhattam a barátnőimmel. Mert,hogy r..banc leszek.


Utóbbi három napban ha én nem írok neki nem keres... két hete kb megbeszéltük,hogy vége elegem lett belőle teljesen.Nem akartam látni annyira nyakig vagyok már ezzel, meg voltam,hogy hihetetlen. Visszajött újra összejöttünk mondta,hogy mindennél jobban szeret minden nap minden este keresett. Állandóan.Összejöttünk.


Ebben a két hétben ha nem írok neki nem beszélünk. Mert ő rá egy hétre rájött,hogy amúgy Ő már nem szeret úgy mint régen. És nem hiányzok neki. (Y)...


LÉNYEG: volt egy kis baki és terhes vagyok. Abortuszra fogok menni mondtam neki is..egyedül ezt nem tudom feldolgozni azt sem tudom,hogy mondjam el a szüleimnek.. hihetetlen amennyire összetört... és létezik,hogy egy emberből kimenjen a szeretet egyik napról a másikra??


És a szemembe mondta,hogy nem szeretlek. 2x is



2015. jún. 29. 14:12
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt is mondta,hogy az hogy terhes vagyok az én bajom.. és így jártam.
2015. jún. 29. 14:13
 2/21 A kérdező kommentje:
Aki értelmes és tud nyújtani egy kis vigaszt annak nagyon örülnék. akár privátban is
2015. jún. 29. 14:14
 3/21 anonim ***** válasza:
9%
Tortent egy kis baki? Ennyi? Legalabb kifejtened bovebben hogy pl a gumi szakadt ki... vagy egyaltalan nem is vedekeztetek? Es te vagy ra kiakadva? Ez a te felelosseged is mar bocsi. Es ezt mint no irom neked. Mar ha igaz az az egesz tortenet....
2015. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

3-as nem mindegy neked, hogy hogy tortent, mi szakad ki es hogyan? Miert vagy ennyire kivancsi, a kerdes nem errol szol.


Kerdezo. A legelso, mond el a szuleidnek, ezt nem kerulheted el sehogysem. Ok majd remelhetoleg a tamaszaid lesznek. A fiutol ne varj semmit, egy gyoker.

2015. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Most te mit akarsz ettől a kreténtől amúgy? Szabadulj meg tőle, menj abortuszra, aztán éld tovább normálisan az életed, legközelebb meg valami értelmes párt válassz.
2015. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd a fenébe ezt a srácot, az ilyen csak tönkreteszi az életed! A szüleidtől kérj támogatást, ne itt az oldalon ismeretlen emberektől! A srác nem normális, de te sem.
2015. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

A múltkor én nyüstöltem a barátnőmet, hogy találkozzon a barátnőivel mert egyszer miattam mondta le a talit.

Azt írod az elején törődött veled, de ha neked komolyan ezt jelenti a törődés, hogy mindenhonnan tilt akkor ki kell ábrándítsalak, soha nem törődött veled.


Az meg mindegy minek nevezzük az ilyen férfit. Én azt tenném, hogy támogatlak amíg az abortusz tart és az árát is kifizetem vagy legalább a felét.


Úgy gondolom azonnal dobnod kellene és szólnod a szüleidnek mert tudomásom szerint abortuszt nem csinálnak tb-re.

2015. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szívás, de nincs mit tenni. Ha nem szeret akkor ennyi, te se szívesen lennél olyannal, aki iránt semmit nem érzel.
2015. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Mumusan ***** válasza:
100%
Mindenképp vond be a szüleidet. Támaszaid lesznek, ha normálisan viselkedsz velük.
2015. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen kiszakadt. Igazából nekem az fáj kedves első,hogy ilyen szinten kihasználtak és elhagynak.. ha nem úgy mint "szerelmét " de legalább mint embert nézne..ráaádsul,hogy nagyon szarul áll a családom anyagilag 5-en vagyunk testvérek...letiltott mindenhonnan még a számomat is.
2015. jún. 29. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!