Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti minek neveznétek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minek neveznétek az ilyen embert? Férfiak ti tennétek ilyet?

Figyelt kérdés

17,5 éves vagyok a barátom 22. Másfél éve vagyunk együtt.. a kapcsolatunk elég mélypontokon ment át az utóbbi időben de megtudtuk beszélni a dolgokat. Igazából csak eleinte törődött velem úgy mint ahogy egy barátnővel illik vagy kell.. nem bántam vele maradtam nagyon szeretem. Nem mehettem társaságba nem mehettem fellépésekre nem találkozhattam a barátnőimmel. Mert,hogy r..banc leszek.


Utóbbi három napban ha én nem írok neki nem keres... két hete kb megbeszéltük,hogy vége elegem lett belőle teljesen.Nem akartam látni annyira nyakig vagyok már ezzel, meg voltam,hogy hihetetlen. Visszajött újra összejöttünk mondta,hogy mindennél jobban szeret minden nap minden este keresett. Állandóan.Összejöttünk.


Ebben a két hétben ha nem írok neki nem beszélünk. Mert ő rá egy hétre rájött,hogy amúgy Ő már nem szeret úgy mint régen. És nem hiányzok neki. (Y)...


LÉNYEG: volt egy kis baki és terhes vagyok. Abortuszra fogok menni mondtam neki is..egyedül ezt nem tudom feldolgozni azt sem tudom,hogy mondjam el a szüleimnek.. hihetetlen amennyire összetört... és létezik,hogy egy emberből kimenjen a szeretet egyik napról a másikra??


És a szemembe mondta,hogy nem szeretlek. 2x is



2015. jún. 29. 14:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mondd el a szuleidnek, muszaj lesz. A srac egy utolso gyoker, de nektek meg is ezek szoktak kelleni. :/ Hagyd el.
2015. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
És igen én is hibás vagyok. Abban,hogy hittem neki
2015. jún. 29. 14:43
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
En itt siman egy hisztis nyavajgos lanyt latok. Aki nem kell egy kocs.og ferfinak. Es meg teherbe is ejteti magat. Nem hallottal meg a gumiovszerrol? Vedjetek be nyugodtan. Nyugodtan pontozzak le. Lesz.arom. de a kisholgy felelossege is ez az egesz. Szar.ra szidjatok a sracot aki semmirol se tud. Nagyjabol mindent egy ember latoszogebol nezunk. En azert a sracot is meghallgatnam... a masik. Ha mar volt eszed teherbe esni szolj a pasidnak es a szuleidnek. Az aki meg felajanlotta hogy kifizeti egy nagy idiota vagy mar bocs... szornyu a mai fiatalsag...
2015. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó olvasd el mégegyszer :) Tudja a srác,hogy terhes vagyok annyit mondott rá,hogy az én bajom és leszarja takarodjak abortuszra már más is átélte.. olvasd el az egészet. És igen hallottam róla. És te hallottál már arról,hogy ki tud szakadni?
2015. jún. 29. 14:45
 15/21 datass ***** válasza:

#14


Ha ezek szerint kiszakadt az a fránya gumi,akkor miért nem sikerült egy eseményutáni tablettát bevenni?

2015. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ő tudta,hogy kiszakadt. Én nem. Nem szólt
2015. jún. 29. 15:02
 17/21 datass ***** válasza:
100%

#16


Ez így azért durva... Mennyire sötét lehet valaki, hogy gumiszakadás esetén eltitkolja a dolgot hátha megúszhatja az egészet mikor pont érdeke lenne az, hogy minél előbb tudj róla és bevehesd a 72 órás tablettát.


Részvétem kérdező de tényleg.

2015. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Minek nevezném? Egy gyökérnek. A gyereket vetesd el mihamarabb, a volt pasidat meg felejtsd el a lehető leggyorsabban.

Sajnos ez a kiszeretés nem egyik napról a másikra történik..szépen fokozatosan távolodnak el egymástól az emberek. Valószínű nálatok is így történt. Sőt, szerintem már ás lányt kúrogat....

2015. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nehez ugy, de ezt egyedul kell vegig csinalod. Erre az embernek nem nevezheto elolenyre pedig egy percet se szanj tobbet, meg gondolatban se. Minden kapcsolatot, hozzafuzodo szalat szakits meg.

A szuleiddel, pedig beszelj, az a magzat novekszik, jobb, ha minnel elobb tul vagy rajta. Nogyogyasz, tole kapott igazolas es csaladvedelem.

Utana pedig kezdj uj eletet, tiszta lappal. A kovetkezo kapcsolatodban pedig legy okosabb, es ha barki is ugy viselkedne veled, ahogy O vissza se nezz.

2015. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem vetted eszre? Itt nem csak a pasi a sotet mar ne haragudj. En a parommal leellenoriztetem. Meg volt nalunk is szakadas ( utana ugyelet 72 oras tabi) . Ereztem ami bennem volt kezdett kifolyni. Ennyire buta nem lehetsz!
2015. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!