Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrnél meg magad mellett egy önimádó, egoista, istenkomplexusos nőt/férfit, ha a kapcsolatotokban rád is odafigyel?

Figyelt kérdés
Alapvetően nagyra van magával, tökéletesnek, istennek, mindenhatónak gondolja magát, érezteti is veled, de rád is képes odafigyelni, törődni. Hosszabb távon mennyire tudnál elviselni egy hasonló stílusú nőt/férfit, ha a furcsa szemléletmódja mellett képes az empátiára?
2015. jún. 29. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés hülyeség bocsi! Egy egoista, isten komplexusos az nem figyel másra csak magára, értelmetlen a kérdés.
2015. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semeddig. Semennyire. Egyenrangú partner kell, nem egy önmagát "félistennek" képzelő egógép.
2015. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy percig sem.
2015. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mellettem csak félisten lehetne(maximum)Ha felruházom kegyelemből.

Szóval remek lecke lenne, erősítené az én személyiségem,és az övét is a megfelelő helyre tenné.

2015. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha odafigyel rám, törődik velem, az igényeimmel, empatikus akkor már alapból nem egoista. Bőven el tudnám viselni. Hogy kicsit túlteng az önbizalma? Na és? Inkább ilyen legyen, mint betoji.
2015. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az én volt párom pontosan ilyen volt. 21 éves férfi. Én 18/N vagyok.

Mindig olyanokat mondott nekem,hogy ő akárkivel lefeküdhetne és nincs a világon olyan srác aki nála jobban néz ki.. és,hogy előtte a fél világ letérdelne..

Én értelek kedves kérdező nyugodtan írhatsz privát üzenetet. Hogy-hogy tűrtem ?:) lenne mit mesélnem. Soha ne kerüljetek közel ilyen alakokhoz.

2015. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semeddig. Nőktől viszont az őszinte válasz az lenne, hogy "amíg nem találok nála is jóképűbb pasit".
2015. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semeddig nem birnam
2015. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!