Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy látjátok ezt a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy látjátok ezt a helyzetet külső szemlélőként, mit gondoltok mi vezérelhet egy férfit ilyen viselkedésre egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindketten negyvenesek vagyunk. Hàrom hónapja "élünk" együtt. Két évet vàrt ràm, többször elutasítottam de mindig újra visszajött. Úgy érzem megszerettem, àllítólag ő is szeret engem. Elméletileg én vagyok neki az igazi. Emberileg nincs vele gondom olyan amilyennek elképzeltem jól ki jövünk. Egy probléma van. Még egyszer sem ért hozzàm szexuàlisan, csak akkor ölel meg, csókol meg ha kérem. Beszélgetésnél nem néz ràm inkàbb becsukja a szemét. Àllítólag kívàn mint nőt. De a szavakat hallom csak tetteket nem làtok. Ti hogy làtjàtok ezt a helyzetet külső szemlélőként, mit gondoltok mi vezérelhet egy férfit ilyen viselkedésre egy kapcsolatban?

#férfi #szexualitás #intimitàsi problémàk.
2015. jún. 29. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
El se tudom képzelni. 43f
2015. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Vagy impotens,vagy aszexuális, vagy homokos.

Valami van,amit szégyell.

Derítsd ki,ez nem normális, nagyon nem.

Próbálj a bizalmába férkőzni, hogy neked kiöntheti a lelkét,de lassan haladj,ne ronts egyből a házba,mert még jobban bezárkózhat.

Kérdezheted miért,ha a fentiek közül bármelyik igaz? Alibi vagy.

Az is lehet, hogy egyik sem,lehet egy korábbi trauma is,hogy így viselkedik.

Bármi.

Amíg nem mondja el, nem tudhatod.

Viszont együtt éltek,illene őszintébbnek lennie.

2015. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"beszélgetésnél nem néz rám"

Valamit szégyell, valami takargatnivalója van.

Derítsd ki mi az!

2-es voltam.

2015. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Folyamatosan próbàlok beszélgetést kezdeményezni vele erről.

Az a vàlasz hogy időre van szüksége...Egy problémàról tudok,rövid a fitymafék ezért néha fàjdalmas neki.De maszturbàl,el is tud élvezni csak épp velem nem.Mindig csak az a reakció hogy legyek türelmes.Én sem tartom normàlisnak hogy egy egészséges felnőtt férfi aki àllítólag szerelmes is nem kezdeményez egyàltalàn...

2015. jún. 29. 20:41
 5/20 anonim ***** válasza:
3: az hogy beszélgetésnél nem néz rá, önmagában pont nem jelentene semmit. Én is azt csinálom, tudom, hogy rossz szokás, de egyáltalán nem azért mert szégyellenék valamit, hanem mert - bármilyen furcsa is - így jobban tudok figyelni a mondanivalóra.
2015. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

5-ös.

Hát nem tudom, engem arra tanítottak, hogy akivel beszélgetek,annak a szemébe nézzek, persze nem kell folyamatosan szemezni.

Csukott szemmel beszélni,valakihez,vagy a földet nézve,szerintem elég gáz,már ne haragudj.


Kérdező!

Nem tudom ezen lehet -e segíteni orvosilag, de próbáljátok meg,ha igen.

Légy türelmes vele, mást nem tehetsz.

3-mas voltam.

2015. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5: igen, mint írtam, sőt ezzel kezdtem, rossz szokás nem a beszélőre nézni. A valóságban azért annyira nem lehet idegesítő. Eddig hülyeként összesen két primitív ember kezelt emiatt, az egyik egy egész életében munkakerülő ingyenélő volt, a másik meg ennek az anyja.
2015. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én nem kezelem hülyeként a pàrom,de hidd el nagyon zavaró tud ez lenni szàmomra.

Plàne hogy ezt csak velem teszi màsra rà tud nézni ha beszélget.

Türelmes vagyok szó se róla.Az orvost màr szàmtalanszor felajànlottam erre is hàrítás volt a vàlasz.

Nem asszexuàlis .ert önkielégít,ebből kifolyólag gondolom működik is neki.Bevallàsa szerint nem homo és nem is pedofil...

2015. jún. 29. 22:59
 9/20 anonim ***** válasza:
én nem tudom, de mi változott meg nálad? Volt esetleg egy rossz kapcsolatod, és úgy gondolod, esélyt adsz inkább neki is?
2015. júl. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Miután totál hülyét csinált magából, 2 évig kapta a pofonokat Tőled, miért várod el, hogy teljesen oldott legyen szexuális téren veled együtt az ágyban?

Valószínű egy játékszerként kategorizálta be saját magát Nálad, és amíg nem tudatosítod benne azt, hogy tényleg ő kell Neked, addig ez kihat a szexuális életére is.

41/F

2015. júl. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!