Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége lehet a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lehet a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
20 Éves Fiú vagyok és a párommal lassan három éve együtt vagyunk de az utóbbi időben rengeteget vitázunk és lehetőség szerint ahogy találok egy okot hogy ne találkozzunk megragadom Például elmegyek egyedül edzeni,futni stb,ha felajánl valami programot azt mondom hogy oké rideg fejjel de belül ordítok hogy nem akarom de ha meg mondom akkor totál agresszívvá válik. Ő hozzá sem szeretek igazán járni vagy ha elindulok akkor már azt várom hogy jöjjek haza és minél előbb szabaduljak tőle, nagyon beszélni sem tudunk már miről és belőlem totál kiveszett a romantika,olyannyira hogy ha megköveteli rosszul vagyok elkap egy nagyon fura érzés. Mi a véleményetek?

2015. jún. 29. 20:49
 1/6 To7ka ***** válasza:
100%
Oké oké, de ha agresszív vagy, dühöngsz, és tönkre kú.rod a saját és az Ő életét is, akkor miért vagy ennyire gyáva? Miért vagytok még együtt? Mivel a barátnőddel is jót tennél már ebben az esetben mert brutálisan szenvedhet a viselkedésedtől, és egyértelműen lassan gyűlöletet jobban érzel iránta mint szeretetet, akkor miért félsz a szakítástól? Miért nem tudsz korrekt lenni, és hagyni szegény lányt? Nem ismerem a sztorit, de ahogy végigolvastam soraid nekem durván gyávának tűnsz, a megoldás egyértelmű, és ezzel a gyávasággal tényleg nagyon nagyon csúnya élményeket okozol a lánynak, akit egykor igenis szerettél... Ez nagyon mély, és nagyon visszataszító, senki nem érdemli, hogy azért mert Te már nem szereted így bánjanak vele.... Elég nagy pofon lesz ha szakítasz Vele, de te szabályosan ripityára töröd előtte.. Ne már..:/
2015. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem merem mert félek. Főleg hogy totál érzékeny és a legkisebb apróságokon is kiakad,bőg és totál kiakaszt az egész dolog.
2015. jún. 29. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki az igazat. Szerintem te is úgy vagy, ahogy én voltam. Véged van!


Elmondom az én tüneteimet szakítás előttről:

- alvási rohamok

- elküldtem még randizni is

- látványosan barátként kezeltem

- le "fiam"oztam

- kínnal mentem hozzá

- jó volt nélküle

- boldog voltam, amikor egy pillanatra elfelejtettem, hogy én kapcsolatban vagyok és azt hittem szingli lettem


A legszebb, hogy nem igazán vette észre ezeket, csak sokára, hogy nagy a baj tényleg. Pedig én el is mondtam neki, hogy bajok vannak. Ő mondta, hogy de ne szakítsunk. Ezek után jöttek ezek a súlyos tünetek. Míg odáig jutottam, hogy mikor mondta, hogy majd én hétvégén mikor megyek hozzá... Kész, nem birtam tovább színészkedni, mert a nem merés miatt szinészkedtem egyrészt amikor azt mondtam neki nagy kínnal, hogy szeretlek... Megerőszakoltam magam olyankor, minden egyes szeretlek kimondásakor. De ott már rosszul voltam, mikor ezt kimondta, hogy én megyek hozzá.... Ááá...

2015. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is pont így vagyok hogy mást mondok ki mint amit valójában gondolok de az hogy előre tervez helyettem,meg akarja mondani mit csináljak ez totál kiakaszt.
2015. jún. 29. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:

17 éves szerelmek ritkán tartanak a sírig, - ennek is vége van.

Mondd meg neki, szépen.

2015. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szakítottunk pár nap múlva jön a dolgaiért és ennyi volt.
2015. júl. 1. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!