Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már nem szerelem? Kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nem szerelem? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok Nő. A párom 20

Több mint egy éve vagyunk együtt..voltak mélypontok a kapcsolatunkban utóbbi időben de mindig visszataláltunk egymáshoz és se neki se nekem nem jutott eszébe,hogy máshoz forduljunk. Nekem még a hónap elején befellegzett az egész mondtam,hogy hagyjuk inkább egymást de közben a szívem szakadt meg. Visszajött mindig jött,hogy nagyon szeret úgy mint régen stb.. így hát együtt lettünk újra. Két hét nem telt el azóta,kinyögte pár napja,hogy ő már nem szeret engem,és nem hiányzok neki úgy mint eddig. Sírtam zokogtam, térden kúsztam..tudtam,hogyha ezt fogja mondani ennyire összefog törni.. aztán kibékültünk még aznap este.. megkérdeztem tőle,hogy szeretsz? és azt mondta,hogy igen. Újra feltettem a kérdést,hogy de biztos?És azt mondta,hogy igen..csak haragszik egy kicsit amiért azt akartam,hogy vége legyen meg csak dühös volt meg stb.. és azért mondta azt,hogy nem..

Azóta alig akar találkozni esténként mindig elmegy sörözni vagy kitalál valamit. Kerül. Írni is alig ír.. és nagyon rosszul esik,hogy ennyi ideje vagyunk együtt és csak így cserben hagy..amikor két hete még szerelmes sms-ket írt és arról áradozott,hogy mennyire szeret.


Fordult már elő ilyen valakinél vagy ezt minek vegyem? Fog még keresni vagy inkább hagyjam? Vagy tényleg rájöhetett és nem hiányzok neki?


2015. jún. 30. 00:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Próbálkozzak és küzdjek érte vagy inkább hagyjam?
2015. jún. 30. 00:05
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem mondani,hogy szó szerint ideges lett ha megszólaltam tegnap. Fejére húzta a takarót,hogy ő "nem akar látni"... a napokban amikor mondta,hogy ő mégis szeret utána még le is feküdtünk..mire gondoljak. őszintén?
2015. jún. 30. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
De minek erőlteted a kérdéseket neki, hogy szeret-e, meg biztos-e? Elég egyértelmű, hogy össze van zavarodva, nem tudja pontosan hogy érez irántad, ha pár órával azelőtt kijelentette, hogy már nem szeret... Fuck logic
2015. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meert kétségbe vagyok esve,hogy elveszítem.
2015. jún. 30. 00:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem elbizonytalanítottad a te bizonytalanságoddal... Én is jártam már meg így. Csak az sokkal rövidebb kapcsolat volt mint a tietek. Hasonlóan történt, én mondtam, hogy szüneteltessünk pár napot, hogy visszatérjen a lelkesedésem. Ő folytatni akarta, stb., de néhány nap után ő szakította meg velem a kapcsolatot, miszerint elszállt a motivációja a harchoz irántam, stb. Pedig én nagyon nem akartam befejezni. Mellékesen, folytattuk néhány hónapra rá
2015. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Mindketten bizonytalanok vagytok és gyerekesen álltok a dologhoz. Ha valakit szeretsz, akkor nem mondod neki azt, hogy legyen vége, majd amikor fordul a helyzet, akkor meg megalázkodsz előtte és térden csúszol...

Az ő részéről is elég gyerekes a takarós sztori, meg az, hogy kerül, de nem indokolja meg. Valószínűleg a bizonytalankodásod odacsapott neki, de akkor legyen benne gerinc és mondja meg, hogy mi a gondja. Ugyanígy te is neki. Kommunikáció nélkül nem fog működni.

2015. jún. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kár volt felhozni a szakítást. És igaz ez a bizonytalanságod őt is elbizonytalanította. Ha harcolni akarsz, azt ne síró szavakkal tedd, hanem éljetek meg egy hasonló élményt, mint a kapcsolatotok elején. A boldog emlékek.

Vagy mindenképp találkozz vele és ha kell tartsatok pár nap szünetet közös megegyezéssel, hogy te is megtudd mit akarsz, szereted-e még.

2015. jún. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!