Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a feltekenysegre?

Figyelt kérdés

Baratom ismerosei kozott elől mutat egy csajt akivel annó kavart.A csajnal is kimutatja facen.

Tegnap is azt vettem eszre hogy barat kijelentkezett ....1 ora hossza utan...majd a csajt aki ismerosom masik profilon a csaj is pont akkor jelentkezett ki ejszaka.Mindig lajkoljak egymast.Most reggel is bejelentkezett baratom...megneztem a csajt ő is pont akkor.Van olyan erzetem h beszelnek.Szerintetek? Baratom mindig bizonygatja ellentetet...de eossz erzesem van.


2015. jún. 30. 08:33
 1/7 To7ka ***** válasza:

A facebook azokat az ismerősöket teszi előre, akikkel nagyon rég nem beszéltél! A bejelentkezési és kilépési idők mobilról használva egy standard időpontra vannak a napkeltétől és napnyugtától beállítva.

A pasidnak privátban megadom a címem ahová kérem a sörömet ezért a válaszért!:))


Ha nem is csinál semmit, a féltékenységed tönkre teszi a kapcsolatotok, ez az ellenőrizgetés durva, előbb utóbb tuti felkeresi a lányt, hogy legalább legyen okod pampogni..:)

2015. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem sokszor bejönnek a megérzéseim. Figyeld még szerintem, de azért úgy, hogy ne keserítse ez meg a mindennapjaidat. Ha meg akar csalni, akkor úgyis megfog.
2015. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De nekem is ôt teszi elore mert vele beszelek ill barataim csaladtagjaimat.Es fura ez a be ki jelentkezes egy idopontba.

Nm egy varosban elunk meg jelenleg de allandoan azon kattogok hogy mikor dolgozni fogok talalkozni fog vele is es atver...mert aztmondja h nem ismerkedik vele megis lajkoljak is egymast...

2015. jún. 30. 09:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Hamarosan talalkozunk es felek h a csajjal is beszel talalkozot...mert meg nm akarta kiirni facebookra h egyutt vagyunk...mert nm olyan regota ill az exere fogja h zaklatna engem
2015. jún. 30. 09:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Most is irt neki nem ir vissza pedig tobbx bejelentkezik es a csaj is online gyomoridegem vsn h beszelnek lehet
2015. jún. 30. 09:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosincs ok a féltékenységre. Az pedig sosem ok, amire ráfogod.
2015. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen de akkor is gyötör az érzés egyfolytaban..sokazor bizonyitotta h nm erdeklodik a csaj irant de akkor is felek h beszelnek esh megbeszelik h taliznak ha itthon lesz mikozben en dolgozom....:(((
2015. jún. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!