Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába ölelgetem, simogatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába ölelgetem, simogatom a srácot, két hónap alatt nem jutunk tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Simogatom a hátát, a lábát, mellkasát, csókolózunk, de ő csak a hátam meg a lábam simogatja, hiába jeleztem már neki csomószor, a mellemhez nem ér, meg a fenekemhez sem.

Mit csináljak? Nem értem, miért nem lép :(


2015. jún. 30. 10:23
1 2 3 4
 1/40 Bence_ ***** válasza:
Vele erről már beszéltél?
2015. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
67%
Talán mert kivételesen egy normális srácot fogtál aki még vár esetleg,hogy biztos akarja-e.
2015. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

1.: nem akarom, hogy rámenősnek tartson, vagy olyannak, aki sietteti


2.:biztos, hogy normális srácot fogtam ki, szerencsés vagyok vele és nagyon hálás, hogy nem kezdett el második randin tapizni és hasonlók, de két hónap után úgy, hogy mindketten felnőttek vagyunk, kicsit már többre számítanék egy párkapcsolatban...

2015. jún. 30. 10:35
 4/40 anonim ***** válasza:
Tán szűz még?
2015. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

fogd meg a farkát :D

amúgy hány évesek vagytok?

a,Lehet még szűz

b, tényleg normális pasi és nem akarja elsietni

c, normális, és azt hiszi te még nem akarod.

2015. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
4.: igen, az. De nem is azt vártam, hogy szexeljünk, csak azt, hogy ha megölel, legalább a popóm is fogja meg...
2015. jún. 30. 10:37
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Néma gyereknek az anyja se érti a szavát. Ha nem közlöd vele, hogy te többet szeretnél (a száddal közöld, ne valami jelzést tegyél neki, amiből nem biztos, hogy leesik neki), akkor ő honnan tudja?

Vagy lehet, hogy nagyon félénk, vagy lehet, hogy bátortalan, vagy szűz.

Ha ő nem lép, akkor lépj te, ilyen egyszerű. :)

2015. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
7.: tök jó lenne, de mindenhol azt olvasni, hogy a férfiak férfiak akarnak lenni és nem jó az, ha mindig a nő lép. Egyébként meg én nem fogok konkrétan lépni, mert ez igen is az ő dolga lenne és ha ő nem akarja, erőltetni nem fogom.
2015. jún. 30. 10:41
 9/40 anonim ***** válasza:
Igen! Mondd meg neki! Kommunikáció hiánya miatt megy tönkre a legtöbb kapcsolat. És ha már 2 hónap után sem tudod kinyitni a szádat akkor itt még lesznek gondok.
2015. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
De ha bátortalan, és te nem fogsz neki adni egy kis löketet, akkor el is felejtheted, hogy ő bármikor is fog lépni az elkövetkező jó pár hónapban!
2015. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!