Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam barátja kikezdet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam barátja kikezdett velem. Mit tehetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ezt én elmondtam a páromnak, aki akkor nagyon mérges lett, és közölte, hogy megszakít vele minden kapcsolatot. Egy darabig csend volt, aztàn munkaügyben ûjra hívogatni kezdte... most ott tartunk, hogy hetente többször beszélnek, és jönni akarnak hozzánk mint a régi szépidőkben, mintha semmi nem történt volna! A párom ennyire naiv vagy buta lenne? Megis mit csinàljak? Én nem vagyok kíváncsi ilyen emberre!

2015. júl. 2. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy te nem vagy rá kíváncsi, ezért ha ő tartani akarja vele a kapcsolatot (amit nyilván nem lehet neki megtiltani), akkor tartsa, de ne otthon, nálatok, amikor te is otthon vagy.
2015. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Találkozzon vele, ha őt nem zavarja, hogy kikezdett veled...

De téged ne kényszerítsen rá, ha neked ez kellemetlen.

2015. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, csak az a problémám, hogy csak nàlunk tudnak találkozni, mert a páromnak balesete volt és csak fekudni tud...

Na most én vagy elviselek a házamban egy ilyen trogert vagy elmegyek itthonról, mikor jön a feleségével.... Szuper! :/

2015. júl. 2. 12:45
 4/11 Kései Sirató ***** válasza:
82%
Én elmondanám a feleségének, hogy mi történt, ha így teszel, valószínüleg többé nem jönnek..
2015. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Aham, ez lemaradt a mondandódból, de miért? Ebben az esetben szerintem állapodjatok meg a pároddal abban, hogy pl. havonta egyszer eljönnek hozzátok, te pedig aznapra betervezel magadnak valami kiruccanást, ha nem vagy rá kíváncsi. Sűrűbben ne menjenek, mert az sem elvárható tőled, hogy heti többször programokat szervezz, ha nem akarsz vele találkozni.

Amúgy lehet, hogy célszerű lenne a pasival elbeszélgetni (akár hármasban-négyesben) és átbeszélni ezt a régi históriát, ugyanis lehet, már rég megbánta, lehet már rég bocsánatot kért volna, de nem tudott belekezdeni stb.... Nem biztos, hogy jó a haragot tartani egy botlás miatt, amiből amúgy nem lett semmi. Igaz, nem írtál végülis semmit arról a kikezdésről, hogyan mint zajlott stb...

2015. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5# valaszolo

Úgy történt, hogy a paromat baleset erte, es ez a baratja felajanlotta, hogy segit nekunk ugyeket intezni...en nem ismerem igazan ezt az embert elotte talan 3x-4x volt nalunk. Normalisnak latszott, ha jott kapott kavet es a parommal beszelgettek uzleteltek. Sokat nem beszeltem vele, mert nem Magyar.

Mi kulfoldre koltoztunk, mikor a paromat baleset erte... romokban hevertem aggodtam, az sem volt biztos, hogy tuleli a balesetet. Na ekkor jott a barati segitseg ugyintezes, papirokat intezni jott velem es egyre furcsabban viselkedett. Eleinte azt hittem vigasztal vagy nyugtatgatni probal ... de furcsa volt hogy miert olelget, magahoz huzott .. persze itt most lehet engem is kopkodni (de tenyleg azt hittem vigasztal!) Sajnos en is keson reagaltam, mikor elkezdte simogatni a kezem ... de akkor raszoltam, hogy mit csinal es langvoros lett az arca. Ahogy haza ertem minden addigi viselkedese kitisztult, es elmondtam a paromnak! Aki ugy reagalt, hogy megszakít vele minden kapcsolatot...

Most meg jonnek hozzánk. Ennyi roviden tomoren.

2015. júl. 2. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

A férfi mind perverz disznó!

a pasi arra gondolt, a pasi ágyhoz kötve, az asszony pedig itt hever parlagon. Mi lenne ha megmunkálnám!

És bepróbálkozott!

Ha minden nő megsértődne akiknél bepróbálkoztam, a fél világgal nem beszélnék!

2015. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne, hogy nem minden férfi perverz diszno! ;)
2015. júl. 2. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megmondanám a helyedben a párodnak, hogy ok találkozzanak, de nélküled. Nekem is felment volna a pumpa az ilyen viselkedéstől. Kevés dolog húz fel, de ez szerintem aljas volt.
2015. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:
Elmondtad már a feleségének?
2015. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!