Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha bántom/bántotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bántom/bántottam az eddigi barátnőim?

Figyelt kérdés
Méghozzá nagyon, általában kihozzák belőlem. Fizikai bántalmazásra még nem került sor, de volt már olyan, hogy összerogyva könyörgött a földön, hogy végre hagyjam már békén. Igazából úgy érzem, hogy ez azért alakul így, mert túlságosan ragaszkodom hozzájuk, vagy lehet túl sokat várok el tőlük, de túlérzékenyen reagálok rájuk. Mit lehet ezzel kezdeni? Azon kívül, hogy ne legyen barátnőm.
2015. júl. 3. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Keress pszichológust, meg kell tanulnod az erzelmeket kezelni.
2015. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
ha nem fizikailag, akkor hogy bántod őt úgy, hogy összerogyik a földön?...
2015. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Felismerted magadban a hibát,és akarsz tenni ellene,ez dicséretes!Ha visszafojtod abból előbb utóbb tragédia lesz,ha fel nem őröl.Keress egy terapeutát aki maximálisan felhozza a tudatalattidból a felszínre ezeknek a "bántásoknak" a forrását.Ha megint megéled a traumádat,és azonosulsz vele,akkor magától kiég.Tapasztaltam..
2015. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
A fejedben nincs rendben valami, könnyen lehet, hogy fizikailag is ki lehetne mutatni, hogy miben térsz el egy átlagos embertől. De mindenképp legegyszerűbb hogy ha így képzeled el, hogy bizonyos helyen kevesebb agysejted van. Menjél pszichológushoz, aki segít megtanulni, hogy kezeld a beteges érzelmeidet. Ha jól megy, akkor még az is lehet, hogy visszanőnek a hiányzó agysejtek, vagyis már nem fog kellened odafigyelni, magától is emberi módon fogsz viselkedni. Azzal, hogy észrevetted, és kész vagy ellene tenni, a fele utat máris megtetted.
2015. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Yolomaster válasza:
51%
Valoszinuleg ha ezt vegig tudod ugy olvasni hogy nem torod be a kijelzot akkor nem vagy menthetetlenul idegbeteg.
2015. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%

Üdv a klubban, testvér.

Az egyik volt barátnőmet pszichológus kezelte, miután a szülei szétszedtek minket fél év után. A többi nőm, és az utóbbi is letiltott, telefonszámot cserélt. Pontosan amiatt, amit te leírtál: ragaszkodás, és az ebből megszülető birtoklás,féltékenység,ellenőrzés,"vallatás".

Sajnos a mai társadalmak nem garantálják a nők tisztességét,nemúgy régen.

Én a te helyedben, ha van egy barátnőm, felszednék még egy barátnőt mellé, így logikusan megoszlanak az erőid/energiáid/nyomásod. Annó apám is ezt tanácsolta, próbáltam is, de lusta voltam még egy csajt felszedni. De erre ez a legkézenfekvőbb me3goldás, vagy az, hogy nem lesz kapcsolatod.

Szedj fel több nőt, és kutya bajod nem lesz, megoszlik a ragaszkodásod volumene. Sok sikert!

2015. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

És még valami: Valamelyik azt írta, hogy "a fejedben nincs rendben valami". Hát, kérem, akkor hja visszamegyünk az előző századba, az akkori férfiak egészének sem volt rendben az agya? Ugyanmár, alfahím a srác, akár én, ma a nők inkább a puhi srácokat csípik.

Szóval minden oké,csak gondolkodj logikusan, és ne a sok sztereotipizáló és előítéletes/tapasztalatlan véleményre hallgass. Írj rám nyugodtan priviben.

2015. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Dícsérjétek még,szerintem szánalmas ha egy pasi kínoz egy nőt!!!
2015. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Jarj olyan novel, aki mma-ra jar. Az mar eleg vagany ahhoz, hogy nemet mondjon a kis zsarolasaidra... a konyokevel vagy s terdevel. N
2015. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ismeritek a 80/20 szabályt? Szerintem megjött az a 80 százalék. :D
2015. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!