Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőd egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd egy vagyont szórna el magára?

Figyelt kérdés

Hetente vesz ruhát meg cipőt, 10-15 ezer biztos elmegy egy alkalommal. Emellett heti legalább 3 ezer a drogériában.

Ma is elszórt 2000Ft-t valami hajgumira, és azzal védi magát, hogy a hétvégén a másodállásából kb 15-20 ezret hoz majd haza. (Két munkahelyen dolgozik)


2015. júl. 3. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Az ő pénze...
2015. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha a saját pénzét költi, tisztességesen dolgozik, akkor semmi beleszólásod nincs.
2015. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Én is ilyen vagyok.

Egy cipőm 50ezer forint.

Nem zavarna.

2015. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem éltek együtt akkor nem a te dolgod, ha együtt éltek és belefér a keretekbe, csinálja. Csak ne húzza a száját ha te is igényelsz valamit. :)
2015. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem szólhatok bele, mire költ, de ilyen mentalitás mellett nem terveznék vele közös jövőt. Kifolyik a kezéből a pénz haszontalan/felesleges dolgokra. Számára lehet, hogy nem az, de ebből is látszik, nem beszélünk egy nyelvet. Heti 20e ruhákra is drogériára egyszerűen sok, hacsak nem 7 számjegyű a havi fizetése.
2015. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
rám meg nem? :S igen zavarna inkább venne egy s6 edgét a szép pofimnak ^^
2015. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha a saját pénzét költi, akkor az ő dolga. Maximum külön kasszán lesztek, ha komolyabbra fordul a dolog és összeköltöznétek.

Amúgy pasik között is előfordul az ilyen, pl. aki havonta cseréli a százezres telefonokat. Összességében ugyanúgy felesleges azt is havonta újat venni.

2015. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:
81%

A saját pénzéből?

Dehogyis!

Én is most kezdtem el végre magamra is költeni és ha bárki is bele merne szólni,hogy megveszem a 7. kockás inget is,vagy sem,az kapna a pofájára!

2015. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem nem sőt adjon magára.

Amúgy ezek amiket írsz fillérek,nekem egy G STAR gatya 40-60 ezer ismétlem egy darab.Egy CK ing 20.000 Ft.

És akkor nem számoltam még a személyi edző,kaja,edzést.


Ezek egy lánynak apró pénz,legalább igényes,vagy keres egy igénytelen nőt.


27Ffi

2015. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!