Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy adott csajnak szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy adott csajnak szerelmet vallottam, de érdekesen viselkedik velem, pl: akkor néz rám ha azt hiszi nem látom, és kedvesebb velem ez mit takar?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 19:25
 1/7 A kérdező kommentje:
de nem járunk,mert nem akar
2015. júl. 3. 19:27
 2/7 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy elnézted a kategóriát. Ez mehet a tini párkapcsolatok közé -.-
2015. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem is írtam kort
2015. júl. 3. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ehez nem is kell. Sztoriból itélve,max 15 lehetsz.


Kettesnek igaza van. :)

2015. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy nem akar tőled semmit, de a hiúságát legyezgeti a vallomásod, és kíváncsi rád abból a szempontból, hogy milyen srác lehet az, akinek ő ennyire bejön... Magamból kiindulva erre tudok gondolni... De én a másik oldalon voltam, lányként tepertem egy srácért, akinek nem kellettem...
2015. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ötösnek igaza van. Ha nemet mondott neked, akkor egyértelműen csak azért viselkedik most veled kicsit másképp, mert jólesik neki a figyelmed.


Egyébként meg tényleg nem ártana, ha legközelebb a kérdéseidet a tini kategóriában tennéd fel.

2015. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En altalaban akkor szoktam igy viselkedni egy lannyal aki szerelmes belem, ha en ezt nem tudom viszonozni, de nem akarom megbantani.

14/f

2015. aug. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!