Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna, ha a barátnődet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha a barátnődet idegen srácok halmoznák el ajándékokkal?

Figyelt kérdés
Luxusparfümökkel, márkás ruhákkal...nem csinál érte semmit, még csak járni se akarnak vele, egyszerűen csak azért, mert édes lány állítólag.
2015. júl. 3. 20:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint, neked idegenek, neki a barátai, csoporttársai, ismerősei...
2015. júl. 3. 20:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy csak simán édes és mindenki elhalmozza ajándékkal... Még azt is könnyebben elhiszem, hogy kleptomán...
2015. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Persze, hogy zavarna..

En elbeszelgetnek veluk

2015. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetesen zavarna, mert egy ilyen lépésből/lépésekből bármi lehet. A dolgok nem azonnal történnek meg, hanem fokozatosan, van is egy ehhez köthető befolyásolási technika: Kérj egy kisebb dolgot, és ezután már készebb arra, hogy egy nagyobbat megtegyen.("Alacsony labda-módszer")

SZóval ez semmi esetre sem jó, nem a te érdeked, ezt akadályozd meg, mert ez nem jó, nem hasznos neked.

Kérd meg a barátnődet, hogy udvariasan utasítsa el az ajándékokat. Ha egy nő nem szeretne semmit sem az adott férfitól, annak udvarlása ellenére sem, akkor az ilyen férfi a lehető leghidegebben,leggyorsabban,és mindenféle érzelem kimutatása nélkül, röviden el kell utasítani.

2015. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ez a befolyásolási technika az úgynevezett "Ajtóba tett láb technikája", véletlenül egy másik módszer nevét írtam le, helytelenül.
2015. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az előző kapcsolatomban ez történt. Értelemszerűen nem csak a két szép szeméért kapta az a csodálatos lány, hanem egyéb szolgáltatásokért is.


Olyan nincs, hogy valaki ingyen csak úgy ajándékozgat, főleg nem drága dolgokat.

2015. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Ha ilyen jó barátok, hát ajándékozzanak egymásnak. Én is ajándékot szoktam adni a jó lánybarátaimnak. Így ni, senki se rövidül meg.
2015. júl. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!