Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sűrgős tanácsra van szükségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sűrgős tanácsra van szükségem?

Figyelt kérdés
Már szakítoittam a pasival kb egy fél éve most viszont megin egymásnak estünk. Viszonta a kapcsolatot nem akarom vele újra kezdeni mert nem megbízható. Szerintetek működne ha barátság lenne extákkal?
2015. júl. 3. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Magyarul kapcarongy lettél.Nem egy irigylésre méltó helyzet,mert magadat alázod meg.
2015. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Szóval csak a fas..z miatt van az egész...gratulálok.
2015. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Szakítottál vele, mert nem megbízható. Már az lett?

Nem akarod újra kezdeni, akkor meg szexet akarsz, egy megbízhatatlan pasival? Hülyeség.

Barátság, extrákkal a filmekben, de nem az életben.

Keress egy hozzád méltót, ne érd már be ilyennel, aki csak használ, és kihasznál.

2015. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy néha dugunk szexkapcsolat:D
2015. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy, ahogy az első is írta..

Különben is ez a "barátság extrákkal" dolog szerintem egy baromság, a barátok nem járnak össze dugni, ha meg igen, akkor az már nem barátság.

2015. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem működött, mert eléggé visszaszerettem bele. De lehet, hogy nálatok működik. Próbáld ki, ha látod, hogy nem megy, akkor gyorsan hagyd abba.
2015. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt kell átgondolnod, hogy te érzel-e iránta valamit. Oké, tudod, hogy nem megbízható, viszont ez a szívnek kevés, attól még nem fogod kevésbé szeretni. Tehát ha csak ez az egy észérved van a kapcsolat ellen, egyébként viszont még simán újra tudnád vele kezdeni, akkor inkább hagyd. Bele fogsz gabalyodni. Ennek a "csak szexre kellesz" dolognak csak akkor van értelme, ha már érzelmileg egyáltalán nem kötődsz hozzá. Akkor viszont csináld nyugodtan. Szerintem nincs igazuk a többieknek, ilyenkor nem csak téged használnak ki, hanem te is ugyanúgy kihasználod a másikat.
2015. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!