Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes út egy ilyen kapcsolati helyzetben?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy nővel, aki első látásra elcsavarta a fejem. Előtte sok évig probálkoztam megtalálni az igazit, most úgy éreztem megvan és ő is szeret, azt mondta én vagyok neki a tökéletes. Azonban egy hónap után, rá kellett jönnöm, hogy más-más szándékkal vagyunk a kapcsolatban. Ő 4 hónapja jött ki egy 2 éves kapcsolatból és megrémítette a tudat, hogy ismét korlátok közé kerül. Mindez azután, hogy azt mondtam neki: szeretem.


Tanácstalan vagyok, mert próbál kihátrálni és visszaugrani az ismerkedős, barátkozós szakaszba, mondván,hogy túl gyorsan haladtunk eddig(első randin csók, harmadikon szex). Nem tudom, van értelme egy ilyen kapcsolatot folytatni? Úgy érzem rossz időben jöttünk egymásnak és tényleg szüksége van egy hosszú kapcsolat után szabadságra, de Ő kell nekem. Ha most elengedem, úgy érzem nagy hibát követnék el. Mit tehetek? 23/F



2015. júl. 3. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a vonat elment. Talán majd egysze, mikor ki élte magát, de lehet addigra meg majd talál masíkat érted.
2015. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is túl gyors a tempó, és nem élveztétek ki eléggé az odavezető utat!

Hallgatnék a lányra.;)

2015. júl. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ha most úgy érzi, nem akar ismét párkapcsolatban élni, az nem fog elmúlni attól, hogy visszaugrotok az ismerkedési szakaszra. A szabadságvágy nem az idővel, hanem a szabadsággal orvosolható. Regenerálódnia kell lelkileg párkapcsolat nélkül. Tényleg rossz időben találkoztatok. Szerintem ne próbáld magad ráerőltetni, mert "ő kell neked", mert ezzel csak elodázod azt a napot, amikor elhagy, akkorra pedig még mélyebbek lesznek az érzéseid. Maradj mellette barátként, ha képes vagy rá. Talán egyszer még lesz esélyetek egymásnál.
2015. júl. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!