Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibásnak kellene éreznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibásnak kellene éreznem magam? Megéri foglalkoznom még ezzel a kapcsolattal?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy éve vagyunk együtt a párommal én 19 éves vagyok Ő 21.

Nagyon sokat veszekedtünk ezalatt a kapcsolat alatt magam részéről teljesen úgy érzem,hogy eltávolodtam tőle. De leginkább azért mert folyamatosan képben voltak más lányok beszélgetés terén miközben együtt voltunk,hiába szóltam neki,hogy bánt akkor is beszélt velük. A kifogás az volt,hogy "én nem leszek bunkó ha ír visszaírok neki ha hív felveszem.".. Egy hete nagyon összevesztünk bár utóbbi 4 hétben kb lomként voltam mellette. Egyetemen tanul és a vizsgáira készült azthittem amiatt nincs ideje rám. Volt,hogy napokig nem találkoztunk. De közben sörözni ment és haverokra is volt idő. Mindent kitalált,hogy velem ne kelljen találkoznia. Amikor legutóbb kikönyörögtem,hogy legalább egy férórára legyen velem akkor is veszekedtünk és elakartam neki mondani,hogy több mint egy hete késik amit azért nem mondtam el neki eddig mert feszült volt a vizsgák miatt. Bár nagy meglepetésemre nem lett ideges amikor elmondtam neki sőt egyáltalán nem foglalkozott vele,se velem. Abortusz lesz a vége ez már 100% de elhagyott. Hiába nem bánt velem sehogy én akkor is ott voltam neki és mentem és kértem,hogy találkozzunk,hogy mondja el mi baja van. Aztán a szemembe mondta kétszer is amikor megkérdeztem,hogy szeret -e még,hogy NEM NEM SZERETLEK EGY KICSIT SEM. Aztán ma írt,hogy jobban vagyok-e és azt vágta hozzám,hogy én Őt csak szexre használom semmi másra.. borzasztó lelkiismeret furdalásom van..


2015. júl. 3. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A volt barátod egy gyökér, te meg hülye vagy hogy semmilyen szabadságot nem akartál neki hagyni. Ha meg akar csalni, akkor is beszélget más lányokkal ha nem engeded, ha meg nem akar akkor úgyis mindegy nem? Persze utólag meg kívülről könnyű okosnak lenni, de f....szért nem védekeztek?


Kb ennyit akartam írni, remélem mégsem vagy terhes, vagy ha mégis, nem lesznek komplikációk a műtét során. Minden jót! :)

2015. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem szabtam meg neki soha semmit. Ráadásul ő volt az aki kijelentette,hogyha elmegyek a barátnőimmel akárhová azonnal elhagy. Vagy kamerát szerel rám. Én nem beszélgethettem egyáltalán senkivel,állandóan ellenőrzött..teljesen kisajátított..

Védekeztünk de kiszakadt.

Köszönöm a válaszod.

2015. júl. 4. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt mar multkor is megkerdezted. Akkor is a tobbseg leirta, hogy kikene dobnod a pasit. Ha ezek utan futsz erte, meg is erdemled a szenvedest.
2015. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs kedved privátban beszélgetni?
2015. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!