Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiket már bántott fizikailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket már bántott fizikailag a párjuk! Ti meg tudtatok bocsátani? Később megváltozott? Hányszor fordult elő?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak megütöttem a vállát! Felidegesített vita volt elmondtam a bajom és a képembe nevetett! Hiba volt! Sajnálom de ő is tehet erről többször nem fordult elő...igaz szakítottunk is a stílusa miatt azóta már XD
2015. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon nagyon maximum egy egyszeri ütést tudnék elfogadni, ha mondjuk részeg vagy ilyesmi. Akkor megegyezhetnénk, hogy soha többet nem iszik (vagy kap egy maximumot, pl egy sör egy héten), és ha látom hogy megbánta és be is tartja ezt az egyességet, akkor meg tudnám bocsátani. Ha nem erről van szó, akkor soha, ennyit egy kapcsolat se ér. Ha nincs gyerek akkor még simán kiléphetsz, ha már van akkor meg azért kell, mielőtt a gyereket is megüti.
2015. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Celard válasza:
Szerintem ha egyszer megtette, maskor is meg fogja tenni. Kifogasokat lehet talalni, meg lehet bocsajtani de ez toled fugg. Amugy kerdezd meg magadtol, hogy o mit tenne ha te utned meg barmilyen indokbol? O megertene, megbocsajtana, elnezne?
2015. júl. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Engem bántott már a párom fizikailag, kb. 3-4 pofont kaptam, amig valaki a közelben leállította. Aztán megbocsájtottam, mert eléggé sajnálta és meg túlzottan hülye voltam. Sokáig féltem tőle, már akkor is, amikor hangosabban beszélt velem. Amikor már kezdtem azt hinni, hogy minden rendbe jött, egy orvosi váróteremben felpofozott. Akkor már tényleg úgy éreztem, hogy a megaláztatásnak véget kell vetnem, de aztán ismét megbocsájtottam. Pár hónap elteltével a telefonját hajította felém, majd kirakott a lakásából. Azóta ha dühös verbálisan bántalmaz, sérteget. Persze mindig megígérte, hogy többet nem fordul majd elő, megváltozik. Néha sírt is és könyörgött, hogy nézzem el neki. Sokszor,pedig engem vádolt a tettei miatt. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetbe kerülhetek. Hűséges típús vagyok és mindig a legtöbbet akartam kihozni a kapcsolatunkból. Ha egyszer megütött, biztosan többször is bántalmazni fog.
2015. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak: És még mindig vele vagy? :S
2015. júl. 12. 23:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Megbocsájtottam, újra megtette (mind2x részegen, szval ez sem kifogás!).
2015. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!