Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A neten való szexuális bájolgá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten való szexuális bájolgás, flörtölés minek tekinthető? 20L

Figyelt kérdés

Tehát ha leírja a párotok, miket csinálna egy konkrét személlyel, pl.: úgy meg d$gnálak, hogy ez meg az lenne, a kezemmel elégítenélek ki, jól kiny@lnálak, keményen tövig nyomnám, ha nem lenne csajom, annyit kapnál, hogy egy hétig járni sem tudnál...


Ezzel mit lehet kezdeni? Le vagyok döbbenve....


2015. júl. 4. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Nyilván a hátad mögött is ilyen.
2015. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Ez csak annak a jele, hogy az illetőnek csak a szája jár és igazából hozzád sem merne nyúlni csak a neten nagyfiú. Sok ilyen van.
2015. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret. Ha már a gondolat is felmerül, hogy kipróbálná mással, az azt jelenti, hogy nem szeret.
2015. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Interferencia ***** válasza:
100%
Szakíts vele.
2015. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az van amit a kettes írt ,hogy csak neten próbálja tenni magát.

De szerintem a legjobb ha valahogy megbeszélitek.

2015. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vannak érdekes felfogású emberek > van, akinél ez semmit nem jelent. Én azk táborát erősítem, akikét Békével Jöttem is. Ha már gondolatban megcsal, ilyeneket ír, az azt jelenti, hogy nem te vagy a nő, akire vágyik, szeret.
2015. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tolerálnám. Nem megcsalás, de elég nagy gondok vannak ott, ha neki erre van igénye. Persze ilyenkor lehet mondani, hogy de hát ő nem gondolta komolyan, csak szórakozott, de az sem normális.
2015. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Amíg ilyeneket ír, nincs okod aggódni, nem hiszem, hogy lenne olyan nő akinél ez a szöveg nyerő lenne. Vagy rosszul gondolom, nők?


Ha én ezt férfiként csinálnám, akkor az azt jelentené, hogy már nem érdekel a barátnőm. De annyi perverzió van, hogy el tudok képzelni olyan férfit, aki ilyeneket ír, de ténylegesen mégse csalna meg. Ahogy fentebb írták csak a szája nagy. Férfiak egymást közt simán mondanak ilyet, hogy ki melyik nővel mit csinálna, még akkor is ha impotens aki mondja. De nőnek mondva furcsa.

2015. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez annak tekinthető, hogy nem vagy neki elég jó. (Hogy ennek mi az oka, az egy másik téma). A pacák valószínű csak azért van veled, mert nem akad neki más, így azt, amit szeretne a neten éli ki.


Ha azok a netes csajok a pacák ajtaja előtt állnának, már valínű rég kidobott volna, vagy megcsalt volna velük.

2015. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
Nálam ez már bőven a lapát kategória volna.
2015. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!