Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány/nő, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopcsecs kérdése:

Van olyan lány/nő, aki nem szereti ha orálisan izgatjak élő játék gyanánt?!

Figyelt kérdés
van egy majd 1 éves kapcsolatom,és a lány nem szereté,h orálisan csináljam neki. pedig én szeretném.. akár mindennap ha lehetne,de nem engedi. mivel még ilyen lánnyal nem találkoztam,így a kérdésem az lenne,h most ilyen tényleg van?!

2015. júl. 4. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előjátékként nem szeretem. Csak ha már felizgultam.
2015. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg van.
2015. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olyanról még nem hallottam, hogy egy nő ne szeretné, ha a csiklóját nyalják. Az viszont már van akinek nem jön be, ha a lyukába dugdosod a nyelved. Lehet rosszul csinálod.
2015. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

jelen! nem szeretem az orális szexet. bár én pont az ellentéte vagyok annak, amit az egyik válaszoló írt- dugdossa csak nyugodtan a nyelvét a "lyukba", sőt, ha már valamit, akkor inkább rendesen a péniszét :D de a csiklóm messziről kerülje el. akármilyen finoman is csinálja az ember, nem kellemes, túl érzékeny és így kb lehetetlen vele jól bánni.

de még ha véletlenül nem is kellemetlen érzés (fájdalmas azért ritkán volt, elismerem), akkor sem egy nagy hűha élmény. felizgulok rá, persze, mert ez egy tudattalan, reflexreakció, mint mikor hagymát pucolok és elkezdek sírni, ennek a nedvességnek a szexuális izgalomhoz pontosan annyi köze van, mint a hagymapucolásos bőgésnek a szomorúsághoz. sőt, személy szerint kicsit el is veszi a kedvem a folytatástól a dolog... szerencsére hamar visszahozható a hangulatom, de ennek ellenére később a folytatása is általában rosszabb, mint nyalás nélkül lenne.


szóval, van ilyen, én őszintén nem szeretem. mondhatja bárki, hogy ó, nem nyaltak még ki jól rendesen- annak meg mondanám, hogy dehogynem, éreztem én a különbséget a jó nyaló meg rossz nyaló között, és mégis.

2015. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én sem szeretem az orális szexet, pontosabban én nagyon szívesen kényeztetem így a páromat, de nem szeretném, hogy ő csinálja nekem.

Fogalmam sincs, miért van ez. Ő nagyon lelkes volt próbálkozott, de én inkább éreztem magam kínosan és alig vártam, hogy befejezze, sőt volt, hogy le is állítottam, mert már az összebújós filmnézéstől is elment a kedven nem hogy a szextől.

Találjatok mindkettőtöknek tetsző izgatást! Annyiféle van még, csak legyetek kreatívak! :)

2015. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem önértékelési zavaraim vannak, nem tudom, miért, de feszélyez, amikor ilyet akar csinálni a párom. Nagyon-nagyon élvezem, ha engedem és sikerül ellazulnom, de ritka. Pedig azt mondja, hogy ő szereti, én pedig folyton csak feszengek, amikor meg is próbálja... nehezen engedek fel.
2015. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En meg utalom ha ott omlik a nyal a padlota. Lehet ezt jol is, rosszul is.
2015. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja meg ha leheli ra a hideg levegőt.. Ettol csak a szor all fel a hatamon. Egyébként szeretem. Nem lehet hogy parszor rosszul csinaltal valamit? Kerdezd meg tole.
2015. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csináltam már sokszor más lánynak,és nem egobol mondom,de volt h kérték utanna,h csináljam. a gond ott kezdődik, h a mostani b.nőmnek,mindössze egyszer csináltam,és akk meg is dicsert,h Fhuuu.. nem ez nála valami elvi,vagy nem is tudom milyan dolog. hozzá kell tenni,h kicsit prűd a csajszi. nem lehet h ezért?!
2015. júl. 5. 00:37
 10/12 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb ha megkérdezed tőle :)
2015. júl. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!