Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevés szex válóok?

Figyelt kérdés
Sok párkapcsolatban,házasságban felmerül a probléma,vita a kevés szex miatt. Indok lehet a válásra ha nem működik a nemi élet? És hol a szeretet olyankor? Bármennyire szereti a párját az illető,de a szex akármi okból kifolyólag a háttérbe szorúl és ezért képes valaki válni?

2015. júl. 5. 04:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Én már egyszer elváltam emiatt. De nem volt gyerekünk.(nagyon jó döntést hoztam akkor) A mostani kapcsolatomban meg pont a gyerek miatt lett kevés, de ezt már nem szeretném felrúgni, szeretem a párom. De tele vagyok vágyakkal és szeretettel, lehet én is titkos szeretővel fogom megoldani ha nem áll egy kicsit sem vissza, mint sok ember. De folyamatosan piszkálom emiatt a párom, az is gond, hogy ő jóval idősebb mint én, igen nálunk én a férfi vagyok a fiatalabb... 38/F
2015. júl. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincs házasság,úgy azért egyszerűbb a helyzet,sima párkapcsolat esetén,szinte biztosan.
2015. júl. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos a világ eljutott odáig, hogy igen.
2015. júl. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

3-mas.

Mert az elfojtott vágyak,a rakásnyi megcsalás jobb?

Nem hinném.

Akik nem illenek össze, azok ne erőltessék.

Ha már megtörtént a házasság, úgy azért kicsit más,pláne ha gyerek is van.

De ez azért elég nagy gond, egy párkapcsolatban.

2015. júl. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Talan jobb lenne a megcsalas? N
2015. júl. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Részemről is. Van az a szint, ami után kevés a szeretet meg a hűségre való törekvés. Részemről ha már nagyon ritkán van szex- ez alatt olyan havonta-kéthavonta egyet, vagy még kevesebbet értek- már jönnek a járulékos dolgok: eltávolodunk egymástól érzelmileg és mindenhogy, az intimitás mértéke csökken, satöbbi. Ezek hosszú távon meg előidézik a szerelem enyhülését, a szeretet kialszik. Én frusztrált, szexéhes leszek, ingerültebb, türelmetlenebb, emiatt jön a sok veszekedés, anyázások, satöbbi. És onnantól meg már egyenes út visz a váláshoz. Megcsalni nem lennék képes a párom, bár végülis, jelenleg ezt úgy mondom, hogy a szexuális életünkkel minden rendben van, fogalmam sincs, miután nem lenne, mit tennék.


Bár direkt a kevés szex miatt nem válnék, azok a dolgok, amik ezzel együtt járnak, már bőven elég indokot adnak nekem arra, hogy ne akarjak ott maradni egy ilyen kapcsolatban.

2015. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 BlackSword ***** válasza:
97%
A kiegyensúlyozott szexuális élet minden kapcsolat egyik alappillére... Bármit is mondjon a filozófiatanár...
2015. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval. Egyébként meg ha úgy érzed, ez nem jogos, akkor gondolj bele, hogy milyen az, amikor a párod soha egy nyamvadt bókot nem tud benyögni, ha te nem kéred meg százszor, akkor hetente egy alkalom sincs és akkor itt még nem beszéltünk semmiről, csak sima szexről. Orális szex ha félévente egyszer, hiába kérnéd és ha ezeknél többet akarsz, akkor: ''miért vagy ilyen szexmániás'? Avagy miért nem elég a heti egy alkalom amikor a másikat csak a saját dolgai érdeklik. És mikor próbálod megbeszélni minden alkalommal jön valami kifogás, melyek közül a leggyakoribb, a fáradt, a másik a szexmániás. És a téma le van zárva, akármennyit beszéltek, nem hajlandó a legkevesebbet is változtatni. Ha ebbe most tényleg belegondoltál, akkor szerintem kicsit már tisztább, hogy milyen önbizalomromboló ilyen kapcsolatban élni, főleg, ha a másik a kisujját sem mozdítja hogy bármi változzon. Van persze olyan is, amikor érthető miért szorul háttérbe a szex, pl egészségügyi indok, azt nyilván tolerálná a többség, de legtöbbször nem erről van szó, hanem inkább mondvacsinált indokokról.
2015. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%

Persze, ahol nincs más alap, és ez tartja össze a kapcsolatot, + a felek nem is tudják megbeszélni a problémáikat egymással, mivel már az első randin nem volt beszédtéma inkább dugtak, így ne is csodálkozzanak rajta!


Lehet leszavazni!

2015. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, válóok. Nem csak önmagában a szex hiánya miatt, hanem ha az egyik félnek igénye van bármire (legyen az adott esetben a szex) és a másik fél nem törődik a másik jogos igényével, akkor az a kapcsolat nem kölcsönös. Egy harmonikus kapcsolatban mindkét fél törekszik arra, hogy az igényeik közelítsenek egymáshoz. A szexmentes kapcsolatokban ez hiányzik (kivéve persze, ha mindkét félnek jó így).
2015. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!