Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jogos elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jogos elvárás vagy túl sokat kérnék?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt.Ő sportol.Egész évben hetente 3-4 edzése van,amik 3-4 órásak szoktak lenni,ebből 2 hétköznap van,a többi hétvégén.Kivéve júliusban,mert akkor szünetük van.Ezek mellett meccseik is szoktak lenni,ami mindig hétvégén van és szinte egész napos program.Mindketten tanulunk és dolgozunk is(diákmunka).Mivel nem élünk együtt,így hétköznap nehéz megoldani hogy találkozzunk,de 1-1 délutánig együtt tudunk lenni,meg este.Persze ilyenkor munka után fáradtak vagyunk,nagy programokat se lehet már tervezni,csak egy-egy séta,fagyizás,filmezés stb.De sokszor van ilyenkor is,hogy az egyikünk házi munkát végez,a másik mást csinál,nem vagyunk ekkor sem együtt végig.

Utána jön a hétvége,ami megint problémás az edzések miatt.Évközben a vasárnap szinte sosem vagyunk együtt mert ilyenkor van az edzés,max.este tudunk együtt lenni.Ha meccs van,sokszor elszoktam menni én is velük,hogy legalább addig együtt legyünk,de nyilván az nem ugyanolyan mert akkor teljesen másra koncentrál.(Szerinte nincs különbség aközött,hogy pl.meccsen vagyunk együtt vagy úgy hogy amikor tényleg csak kettesben csinálunk közös programot)

Most hogy július van,szünetük lenne,de most egész hétvégén nem találkoztunk mert a barátaival elment focizni,meg utána is mennek még valahova,tegnap foci meccset néztek.Modta hogy ő még el fog járni edzeni ebben a hónapban is a szünettől függetlenül.Ezen kivül szokott találkozni a barátaival is.


Igazából én örülök neki hogy sportol,és nem is akarom megmondani neki mit csináljon és mit ne.Nem is szoktam,mert tudom hogy fontos egy kapcsolatban a külön töltött idő is.Nem akarom elmarni magam mellől azzal,hogy irányítgassam.De most már ez lassan kezd sok lenni :( Szeretnék többet vele lenni.Arra gondoltam,megmondom neki,hogy ne csak akkor érjen már rám,amikor tényleg van egy kis szabadideje,mert sokadik vagyok a sorban.Örülnék ha néha kihagyná az edzéseket(most nyárra gondolok) és áldozatot hozna.Ezt én is megtettem már sokszor miatta.


Nem tudom,ez nagy kérés lenne vagy jogosan várom el?


2015. júl. 5. 08:18
 1/10 Beviz Elek ***** válasza:
92%

Focizik ès hagyja ki az edzéseket hogy a szoknyádat fogja?

Nem tenném a helyedben. Neked kellett focista, vállald a következményeket.

Ha ez kevés, találni kevésbé népszerű, kicsit csúnyácskább, lusta, semmirekellő srácokat. Nekik sok idejük lenne rád.

2015. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Nő vagyok, én is sportolok.

Igen, jogos a kérésed. Megtehetné, hogy ne csak akkor szánjon rád időt, ha éppen nincs más elfoglaltsága. Ha te vagy az utolsó a sorban, akkor felesleges az egész. Persze sportoljon, jó dolog az, de ha még a barátok is előrébb vannak mint te, gondolkozz el azon, biztos hogy ezt akarod, ennyi jár neked? Egy pótlék vagy üres óráira, amikor éppen nincs más dolga?

2015. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Így van!

1-1 meccsnézést kihagy, a haverok és közötted normálisann felosztja az időt, az rendben van.

Edzésekre hagyd járni :)

2015. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Vagy megszoksz,vagy megszöksz,ezt tudtad az elején.Ez így nem kapcsolat.
2015. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Összeköltözni nem tudnátok, akár egy albérletbe?
2015. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiság, nem egyéb...miért ér 0%-ot a válaszom?

2-es voltam

2015. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kedves Első,nem azért hogy a szoknyámat fogja :) Hanem hogy együtt töltsünk több időt,ahogy ezt egy normális párkapcsolatban szokás.Mellesleg nem egy adonisz a párom...én mondjuk imádom a testét,de van egy kis pocakja :) és még néha lusta is :D


Kedves Második,nem én pontoztalak le!Számomra hasznos volt a válaszod! :)

Régebben több időt töltöttünk együtt,pedig akkor is focizott.

Sajnos összeköltözni nem tudunk anyagi okok miatt :(

2015. júl. 5. 11:51
 8/10 anonim ***** válasza:
abszolút jogos
2015. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Beviz Elek ***** válasza:

Mielőtt félreértés esne, sosem pontozok :)


Kedves Kérdező!

Hidd el, tudom miről beszélek, annyi különbséggel hogy napi 16-20 (néha 24) órát dolgozom, előfordul hogy egy hétig haza sem tudok menni. A maradék időmet pedig fel kell osztanom:

Hobbi: kocsim szerelgetése, takarítása, stb

A barátnőm vágyainak kielégítése: étterem, állatkert, fagyi, mozi, stb

Az otthoni kötelességeim: fűnyírás, gazolás, takarítás, stb


És a barátaimra ritkán, kevés időt tudok szorítani. A párommal próbálok sokat lenni, de nem tudok, a barátaimmal töltött évi 3 napból is hisztizik, ha szerelek hisztizik, mert szeret és velem lenne.


Leállítom, kicsit felébresztem ilyenkor a maga kis világából, de hidd el: ha hisztivel akarod kiharcolni hogy többet legyen veled, akkor csak eltaszítod magadtól. Vagy hagyd ott, vagy csináld úgy, hogy ő akarjon többet veled lenni

2015. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló,nem hisztivel próbálnám rávenni hogy több időt töltsünk együtt :) Nem szoktam,mert tudom hogy azzal nem érnék el vele semmit.Eddig se szóltam neki,nem hisztiztem,ha bajom volt megmondtam kerek-perec.Egyébként ő több időt tölt a barátival mint évi 3 nap,havonta 1x-2x össze szoktak ülni,meg vannak közös barátaink is,velük is szoktunk lenni.

Nálunk sajnos hiányzik a minőségi idő :(


Most is a barátaival csavarog éppen valahol...

2015. júl. 5. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!