Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet még? A nyári távollé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még? A nyári távollét tönkretesz?

Figyelt kérdés

Január óta ismerek és szeretek egy csodálatos lányt. Debrecenben ismerkedtünk meg, mindig kerestük egymás társaságát, és minden téren sikeres (volt) a kapcsolatunk.


Azonban sajnos a nyár elválaszt Bennünket, mert haza kellett mennie, tőlem 150 Kilométerre, mert a városban csak tanult, de nem életvitelszerűen élt.


Mivel én főállásban dolgozom, ő pedig nyári munkán, örülünk, ha egy héten egy délutánt együtt tudunk tölteni.

Azonban egy-két hete egy csomó szokásunk megváltozott. Nem keres annyit, hetek óta nem hallottam tőle, hogy kíván, vagy szeret. Nem mosolyog, ha velem beszél, nem nevet annyit.

Mégis, amikor beszélünk, apró ráutalásokból kiderül, hogy várja az új találkozást, és féltékeny, ha idegen helyre megyek, vagy lány haverok társaságába kerülök. Mégsem olyan közvetlen, mint volt, nem nyílik meg a szíve.


Én nem szeretném Őt elveszíteni, nagyon fontos nekem, és szeretem.


Ez tipikus eltávolodás a nyári távollétek esetében? Menthető a dolog?


2015. júl. 5. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Töltsetek együtt időt, nem tudom elképzelni, hogy nincs néha egy szabad hétvége, amikor együtt lehetnétek...
2015. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keresd fel ,mi tart vissza?
2015. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!