Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ma reggel lökött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ma reggel lökött rajtam egyet, mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Fél kézzel, a tüdőmnél. Asztmás vagyok, befulladtam tőle na meg igen rosszul esett. Mondtam neki, erre, hogy o nem ker bocsánatot, meg amúgy is a vállam volt nem a tüdőm, meg azt sajnálja hogy nem inkább az arcomba adta. Szerinte ô ezt okkal csinálta, és én adtam rá az okot azzal, hogy mások előtt szapulom őt.

2015. júl. 6. 06:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez eléggé bántalmazásnak tűnik. Min gondolkozol még? Szerinted mit kell erre lépni? Nyilván KI, a kapcsolatból!
2015. júl. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Mivel szapultad őt ?


Bár igazából lényegtelen, elég bunkó egy teremtés a "barátod", hogy lökdös és még utána bocsánatot se kér.

2015. júl. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Te kezdted. Mit tettél pontosan?
2015. júl. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, mondta a magáét en meg az igazat és más is meghallotta. Annyit mondtam neki reggel hogy nem biztos hogy elvallalom ezt a munkát mert akkor vele kell éljek és mellette nem tudok normálisan tervezni pont az ilyenek miatt. De nem tudtuk megbeszélni mert megkaptam hogy én nem akarok dolgozni. Tanácstalan vagyok
2015. júl. 6. 06:38
 5/11 Mumusan ***** válasza:
90%
Mindketten hibásak vagytok ebben a szituban. Másfelől meg ha nem tervezel vele, akkor minek raboljátok egymás idejét?
2015. júl. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Hé, emberek! A veszekedés és a fizikai bántalmazás nagyon nem egy és ugyanazon a szinten vannak. Kérdező, egyértelműen nem okés valami köztetek. Érthető a bizonytalanságod, a párod frusztrációja is, de a konfliktust nem így kell kezelni és kész. Ha valakit szeretsz és tisztelsz, azt nem bántod és pláne nem vezeted le rajta direkt a feszültségedet (előbb bármi/bárki máson, de nem rajta). Mellesleg közel sem ugyanolyan súlyos a stílusa a kijelentésednek, mint ez. A helyedben nem fognám vissza magam, sőt már most lelépnék, mielőtt tovább rombolja az egódat. Ha nincs elég intelligens, hogy kommunikáljon veled, ahelyett, hogy "meglök", akkor semmi keresnivalója melletted!
2015. júl. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os. +1

Mit lehet ehhez hozzátenni?

2015. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Vagy gyorsan kirugod vagy azonnal eljarsz mma edzesre es tudni fogod, hogy vedd ki az utest es hogy tamadj vissza. Az en utesem utan biztos nem szorakozna. N
2015. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki, egy idegbajos bunkó a barátod.
2015. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. júl. 6. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!