Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatot hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatot hogy lehet fenntartani, ha havonta tudtok kb találkozni néhány napra?

Figyelt kérdés
N
2015. júl. 9. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

meddig? 4 hónapig talán...

amúgy nem.

L

2015. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy? Hát például beszélgettek facebookon, skypen hívjátok egymást, napközben smsek, ilyesmi. Illetve nem csak éltek bele a vakvilágba, hogy majd alakul, hanem van terv, hogy meddig kellene kibírni így. Pl neked még 2 éved van az egyetemből, utána az ő városába költözöl. Vagy együtt kerestek egy harmadik várost, vagy ő keres a te városodban munkát vagy te az övében vagy szintén harmadik városban mindketten ha mindketten már dolgoztok. Egyébként nagyfokú bizalom, kompromisszumkészség és türelem kell.


Párommal távkapcsolatban kezdtük, 6 hónapig kellett csak, mert befejeztem az alapszakot az egyetemen és utána mesterszakra egy harmadik városba jelentkeztem, ő is jött velem, mert kapott ott munkát. Ennek már 3 éve, most már én is dolgozok.

2015. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehezen. A párommal már több mint másfél éve vagyunk így. Nehéz és megterhelő de bírjuk még.
2015. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem lehetetlen. én a párommal két éve (lassacskán) élünk távkapcsolatba (2000 km van közöttünk). este tudunk csak beszélni skype-on. viszont nem mondhatom, hogy romlott volna a kapcsolatunk, sőt szerintem erősödött is.. egyszerűen fontos a bizalom (amit előttem is írtak). na meg nekünk azért jóval könnyebb, mert mind a ketten megcsalás "ellenesek" vagyunk (remélem megérted amit szeretnék mondani). viszont mielőtt kiköltözött volna (munkahely miatt) másfél évet együtt voltunk folyamatosan. kicsit az elején volt rázós, de már minden okés. bár igaz, hogy csak negyedévente tudunk találkozni (általában én utazom, mivel az egyetemem megengedi) 1 hónapot, nagyon jól megvagyunk. :) viszont szerintem az is befolyásolja a jelenlegi kapcsolatunkat, hogy közös célunk és tervünk van. és mind a ketten olyanok vagyunk, hogy nehezen adjuk fel.

kedves kérdező a válaszodra a kérdésem, hogy fent lehet tartani, ha közös a cél, közös terv van, és nagyfokú a bizalom, no meg van egy kis alapja a kapcsolatnak (azelőtt együtt voltatok egy bizonyos ideig és folyamatosan találkoztatok).

2015. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MolotovPunk ***** válasza:

Elég nehezen...

Nekem anno 20-22 éves koromban több távkapcsolatom is volt,de egy idő után mind befuccsolt a táv miatt sajnos.

Könnyebb azért úgy élni,ha az ember párja viszonylag közel lakik...Ebbe azt értem,hogy nekem pl maximum 1 óra utazás még nem sok,de anno volt olyan barátnőm,akihez a vonat út úgy 3 és fél óra volt kb...

2015. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megcafolok mindenkit 14 évesen jottem össze a párommal már ennek.5 éve suli miatt meg nem költöztunk ossze ha minden igaz jövőre.
2015. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia :) én is távkapcsolatban élek és köztünk 400 km van miskolc-sopron :D egy éve vagyunk igy és még fél év hátra van ha midnen rendben megy. nagyon nehéz de a legnehezebb az amikor találkozunk és az elválás.. általában mindig végig sirjuk az utolsó estét de teljesen megéri... tudod ahogy a mondás is tartja közelröl könnyü szeretni :) ja és amugy mi egy hónaoban egyszer tudunk talizni egy hétvégére kb :/ szinte mindig webkamon beszélünk sokszor hivjuk egymást ja és mi sorozatokat nézünk együttigy is gyorsna telik az idő :D remélem segitettem
2015. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!