Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem csak a külső a fontos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak a külső a fontos? Hol az "igazi" szerelem?

Figyelt kérdés

Fő kérdésként egy mondatban nem is tudtam hogy megfogalmazni a problémámat. Problémánkat. 4 éve vagyunk együtt a férjemmel. 1,5 éves a kislányunk. Mostanában sokat vitatkozunk (hogy mitől, fogalmam sincs, az én hozzáállásom nem változott a kapcsolatunkhoz, hozzá, de most kezd, mert fáradok...). Próbáltam normális kommunikálni, higgadtan megbeszélni, de beszólogat, meg vonogatja a vállát, mintha egy 16 éves lázadó fiúval akarnék beszélni anyaként vagy mit tudom én... A kislányunk születése előtt 176 cm és 55 kg voltam. Most, másfél évvel utána 176 cm és 67 vagyok.. Van egy kis "belem". Elkezdtem mozogni, még nem látszik, de igazából mióta szültem, nekem nincs bajom a testemmel. Szeretnék pozitív irányba változni, de hatalmas libidóm lett, nem depiztem a szex, a melleim, vagy akármi miatt, szóval nem tőlem irányult a vacakság. Kérdezgettem azért régóta, van-e valami, ami nem tetszik neki már rajtam, stb. Eddig nem mondott semmit. De egyre visszautasítóbban viselkedik, egyre ritkábban akar szexelni, stb. Tegnap végre közölte: a régi testembe lett szerelmes, így is tetszek neki, de...

Most mi van? Szabályosan rosszul vagyok... Most teperjek utána? Fogyjak le? XD (néztem testzsírszázalékot, testtömeg indexet, és normális!!!) A tornázást, edzést folytatom még, de nem miatta. De ugyanakkor miatta is kéne? Mi a fenét csináljak, hogy kívánjon? Hogy hódítsam vissza? Vagy ez az pont, amikor a kapcsolat rombol, és hátráljak ki belőle én is? :/



2015. júl. 9. 21:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem egy választ írni, hogy az még nem romboló kapcsolat, ahol az egyik fél arra biztatja a másikat, hogy tegyen magáért többet... Vagy hogy nem evidens, hogy attól, hogy te elfogadtad az új külsőd, attól ő is el tudja. Csak mondjuk az a fura, hogy a számok nem azt mutatják, hogy bármi komoly baj lenne veled. Normális a súlyod, aztán hogy hogyan oszlik el, meg mennyire feszes, az részletkérdés, de alapvetően nem fogynod kéne. Az 55 kiló volt irreálisan kevés, és ezt a párodnak tudnia kéne... Egészségtelenül sovány lehettél, és ha ő ezt szerette, akkor nem téged szeretett... Mert akit szeretünk, annak az egészsége az esztétika fölött áll.


Nem tudom mit tehetsz. Szerintem le kéne ülnötök és megbeszélni még egyszer, mert lehet, hogy csak szerencsétlenül jött ki, amit mondott. Voltaképp őszinte volt, és ezt értékelni is lehet.

2015. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%

A kormeghatározást be kellett volna lőnöd.

Tippre az a helyzet, hogy a férfi válogathat a nálad jobb csajok közül, megtehette anno is, hogy ha neki a 176 centis sovány lány tetszik, megkapja. Valószínüleg most is megtehetné, és ezért zavarja, hogy elvileg anno vett a piacon egyet, aztán "megromlott".

Lehet ekézni a csávót, de gondolom azért a kérdező is tisztában volt azzal, mit is kap a testéért.

De jól látszik egyébként itt is, hogy ahogy a nő érzi , hogy testileg nem elég vonzó, egyből elkezd dumálni a szerelemről :D:D

Bezzeg 6 éve nem volt ez olyan fontos mi? A hősszerlmes nyomigyereket simán kiröhögted. Parancsolj.

2015. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, értékelni is lehet, meg meg kéne még egyszer beszélni. Csak tudod, nekem fájó, hogy hónapok éreztem, hogy van valami baja. (Kevesebb a szex minősége, mennyisége.) Egyértelmű gondot éreztem. És csak most mondja, mikor már megőrültem, hogy mi lehet baja, és tényleg baromira fáj, hogy ez.. Ez a baja. És amikor beszéltünk, nekem az jött le, hogy ez nem az ő problémája, nem érdekli, majd farokra húz mást, vagy mit tudom én. Mondtam, hogy alakulni fogok, de mintha sírni tudott volna, hogy nem akarok 55 kg lenni újra, hanem maradni akarok 67, max levinni 65-re, de mindenképp 70 alatt és 60 fölött akarok maradni. Ő meg kopaszodott négy év alatt, van, hogy nem borotválkozik, mint rég, nem olyan izmos már, stb. És én mégis tudnám vele csinálni, nekem még se kéne más, én mindig javítanék, nekem ő mindenhogy jó.. Ő meg bepánikol egy kis változástól?

Amúgy köszi, jó volt olvasni, hogy szted is normál súly.

2015. júl. 9. 21:47
 4/26 A kérdező kommentje:
2-es szerintem bizonyos évek után, és ha szereted a másikat és amúgy minden rendben... Akkor gerinctelen dolog 10-12 kg-os plusztól dobni egy hátast. Azért írom a szerelmet, mert ő se úgy néz ki, mint négy éve, és érdekes, nekem semmi bajom sincs. Az utolsó mondat, meg fogalmam sincs, hogy jön ide.
2015. júl. 9. 21:50
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mást nem tudok erre mondani: amilyet szakítottál, olyat szagolsz.


A tested változni fog idővel és most még valamennyire tudsz tenni érte, hogy olyan legyen, mint régen, de később egyre nehezebb lesz és végül bármit is teszel, a melled megereszkedik, a bőröd ráncosodik.

Ha a férjed főképp a testedbe szeretett bele, akkor ez a szerelem nem lesz időtálló.

2015. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

"mert ő se úgy néz ki, mint négy éve, és érdekes, nekem semmi bajom sincs"


neked azért nincs bajod, mert te mint nő, nem kizárolag külső alapján választasz. ha a haősi megőrizte (pláne emelte) az egzisztenciális szintjét, te épp olyan elégedett leszel, mint korábban, hiába hulott ki azóta egy raklap haja.

Az utolsó mondat meg úgy jött ide, hogy pontosan annyit ér a szerelem. Mint amennyit neked ért azé a ksicsávóé, akit kiröhügtél, mert szerinted neked nem volt elég jó.

Ha meg igy van, elég szembetűnő a kettősmérce. Vállaltál egy kapcsolatot, ahol szerintem te tudtad jól, mik az elvárások. Lázadhatsz, de ha nem vállalod, akkor valószínúleg a hapsi félre fog kefélni.

Legközelebb "jobb üzletet" kötsz.

2015. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az a pont,amikor vége a dolognak.Én legalábbis véget vetnék.Nem azt mondom hogy bármennyit hízzon is valaki,nem számít semmi,de nem 150 kiló lettél hogy pampogjon.Ha pedig ennyire a kilókon van nála a hangsúly,és plusz 10 kiló ekkora gondot okoz neki,nem mondanám igazi szeretetnek.Ha véletlenül betegség miatt híznál 20 kilót,akkor meg el is hagyna ? Nem tepernék után,100%.
2015. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
ja amugy meg a 176 centi 55kiló, közelít a modell alkathoz. Na most, ha csinos is az arcod, és a férjed megengeddheti magának, hogy simán leszoljon ha 10 kilóval több vagy (ami az átlagos kategoria) akkor lehet tippelgetni a kapcsalat hátterére.
2015. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

6-os olvasd el még egyszer ;)

8-as: "akkor lehet tippelgetni a kapcsalat hátterére." Mit? Mi van?

2015. júl. 9. 22:00
 10/26 anonim ***** válasza:
57%

"akkor lehet tippelgetni a kapcsalat hátterére." Mit? Mi van?"


Az van, hogy az a férfi, aki ezt megteheti, elég sokat érhet a piacon (vagy legalábbis ezt éreztetik vele)

Te is inkább hőzöngsz, sőt mozogsz, megpróbálsz megfelelni neki, pedig azonnal ki is adhattad volna az űtját.

2015. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!