Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtök kicsit lepusztult lakásban élne?

Figyelt kérdés

Sajnos édesanyám egyedül nevelt fel hármunkat, így annak is örültünk, hogy van mit ennünk és fizetve vannak a számlák... Most júniusban végeztem egyetemmel, időközben a suli alatt a saját szobámba vettem új bútorokat, polcokat, stb. Igaz tapétázva van, de vállalható. Viszont a közös helyiségek (konyha, fürdő, wc) eléggé rondák :S Az ösztöndíjakból amit félretettem pénzből festetem ki a fürdőt, hogy ne legyen penészes a fala...

Most fogok elkezdeni dolgozni augusztustól, és tervbe van véve, hogy szépen apránként felújítjuk.

Hozzátartozik a dologhoz, hogy Ő viszont eléggé tehetős :S

23/N


2015. júl. 10. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna ha tiszták vagytok ! de emberre válogatja hiába mondjátok minden pasi egyforma hát baromira nem az
2015. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudod mi férfiak egyszerűbbek vagyunk, ilyen apróságokon nem akadunk fent.
2015. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze, azok vagyunk. Anyukám tisztaságmániás, meg én is takarítok rendszeresen.
2015. júl. 10. 12:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna.
2015. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ma 12:22 akkor nem zavarna! de mondom lehet őt zavarni fogja!
2015. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
A nők szokták lenézni a csóró pasikat, fordítva ez nem igaz. Egyáltalán nem zavaró.
2015. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ergo a pasidtól akarsz pénzt lejmolni felújításra?


az szép...

2015. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne legyetek buták, fiuk.

Pénzes nőket kell keresni, magadba bolondítani és tied mindene.:P

2015. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle lejmolni, hanem most kezdek el dolgozni, mert eddig tanultam és nem volt jövedelmem... De egész jó kezdőfizum lesz, így abból akarok félretenni rá. Csak hát ez idő, mire rendbe tudom hozatni.
2015. júl. 10. 12:54
 10/11 anonim ***** válasza:
#6: Így van!
2015. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!