Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy birkózzak meg a tudattal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy birkózzak meg a tudattal, hogy ilyen rengeteg lánnyal volt?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt, élete szerelmének tart és én is őt. Tényleg olyan a kapcsolatunk minden téren, mint a filmekben, meg romantikus regényekben, bár sokat veszekszünk, mert sajnos mindketten pont ugyanolyan makacsak vagyunk. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy barátom az előző komoly kapcsolata után kb másfél évig olyan sok csajjal kavart, hogy nem tudja összeszámolni, de az ismerősei bevallása szerint szinte minden nap mással volt... egyiket sem vette komolyan, de nekem borzasztó érzés belegondolni, hogy mennyien voltak előttem az ágyában, meg egyáltalán... ez az életmód, amit folytatott... ritkán gondolok bele, próbálom nem előhozni az agyam mélyéről ezeket a parákat, de mégis előjön néha. Tényleg az élete szerelmének tart, úgy is viselkedik, semmi panaszom nem lehet rá, de nehéz elfogadni, hogy az ember akit szeretek, ilyen életet élt. Mi van, ha később hiányozni fog neki ez a kötöttségek nélküli élet?
2015. júl. 10. 14:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Mindketten 23 évesek vagyunk
2015. júl. 10. 14:56
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért van veled, mert már megunta a minden nap más nővel állapotot. Nagyon nem fog hiányozni neki.
2015. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!