Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem néha mintha teher...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem néha mintha teher lennék a párom számára, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, egyszer nálunk, egyszer nálunk vagyunk. Én mindig hívom őt, ő néha természetesnek veszi hogy megyek hozzá, ezért nem is szól. (ha nem megyek, besértődik) Ha áthív magához,néha úgy érzem mégsem vár engem úgy igazán. Elfoglalja magát ezzel azzal, én meg kellemetlenül érzem magam, mintha teher lennék neki, akivel foglalkozni ,,kell".

Túlkomplikálom, vagy jogosan érzem ezt?



2015. júl. 10. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lany vagy kerdezo?
2015. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen
2015. júl. 10. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem jogosan erzed.

Ha magamhoz hivnam a baratnomet, akkor vele foglalkoznek, es ot szeretgetnem orakon at.

2015. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben van valami. Így hirtelenjében egy plusz kelléknek tűnsz.
2015. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed annyira lelkesnek,akkor biztos nem is az.Tehát van valami abban,amit írsz.Rá kéne kérdezned,mennyire tart téged fontosnak.
2015. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve volt egy ilyen kapcsolatom. Nem akartam hisztizni így nem szóltam egy szót sem. Később kiderült, hogy jól éreztem, teher voltam :(
2015. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!