Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PatrikCena kérdése:

Késés? Sokadjára!

Figyelt kérdés

Sziasztok,az lenne a kérdésem hogy gáz ha a pasim sokat késik az elöre megbeszélt talalkozasainkrol?(20-30 perceket)

Es ha ezert en letolom akkor o nem erzi jogosnak! Szerintetek mit tegyek?

18/L


2015. júl. 10. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba..akinek tényleg igazán tetszel az ott van hamarabb a megbeszélt időpontnál
2015. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én utálom ha késnek és 5, max 10 percnél többet biztos nem tolerálnék (természetesen én se teszem, még ennyit se)

oké, egyszer-kétszer előfordul, hogy tényleg közbe jött valami, de olyankor meg lehet telefonálni


szóval szerintem fél óra késés elég sok, főleg ha nem otthon vársz rá (de amúgy akkor is, mert addig nem tudsz mit csinálni, hiszen bármikor beállíthat)


szerintem beszéld meg vele, hogy ez téged zavar és próbáljon meg pontosan érkezni

hosszú távon más megoldás nincs

2015. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:

ultimátum:

max 10 percet várok rád apuskám,aztán lépek

2015. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha téged idegesít akkor gáz. Ha máshova pontosan ér be, csak hozzád nem, akkor is gáz. Én minden barátnőmtől elkéstem, inkább egy órát, mint felet. Attól is akibe fülig szerelmes voltam, semmi összefüggés nem volt a kapcsolatunk minősége és a késés közt. Utcára ezért nem is szerveztem randevút. Kivéve egy lányt, mert ő nálam is többet késett mindig, így végülis mindig én vártam rá, engem meg nem zavar ha késik valaki. Állítólag van olyan déli, talán arab ország, ahol egyenesen illetlenség a megbeszélt időben megjelenni.
2015. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vársz rá 10 percet, aztán felszívódsz.
2015. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 omba ***** válasza:

Utálom a késést, akár ha én esek bele, akár, ha más.

De hát megesik, sajna.

Mondjuk én már akkor is telefonálok, ha csak a veszélyae áll fenn.


Az, hogy rendszeres, az rossz emberre vall, és hát téged is eléggé semmibe vesz.

2015. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy egyszer kétszer megesik, oké, de hogy rendszeresen, az semmi jót nem jelent. Vagy szétszórt és képtelen összeszedni magát, vagy nem vagy neki annyira fontos, hogy időben megérkezzen a megbeszélt időpontban.
2015. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mindig kesik,csak 1-2 szer..Koszonom a valaszokat!!:))
2015. júl. 12. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!